У Ковелі біля ліцею №10 з’явився новий спортивний майданчик

У Ковелі біля ліцею №10 з’явився новий спортивний майданчик

Торік у Ковельській громаді успішно був впроваджений Громадський бюджет. Серед восьми проєктів, які отримали кошти на реалізацію, лідером голосування стала ініціатива вчителя фізичної культури ліцею №10 Віталія Волосюка “Майданчик загальнофізичної підготовки “Здорова дитина — здорова країна”.

Про це інформує Ковельська міська рада.

Віталій Варфоломійович каже, що як тільки дізнався про Громадський бюджет, одразу зрозумів, що це гарний шанс для його закладу отримати нову локацію для занять спортом. Він одним з перших подав заявку на конкурс, а згодом активізував учнів, їх батьків підтримати проєкт.

Немає нічого неможливого для тих, хто має мрію і робить реальні кроки для її здійснення. Безумовно, необхідна підтримка. І місто її надало людям, у яких є чіткий план та бажання працювати.

За словами директора ліцею Максима Селівончика, взимку вони отримали тренажери, а уже весною змонтували їх та облаштували територію. Власноруч змайстрували урни для сміття, які розмістили поруч.

За короткий проміжок часу майданчик став улюбленим місцем зустрічі для школярів та мешканців мікрорайону, які полюбляють активний спосіб життя. Особливо тут людно вранці та ввечері.

Часом і вчителі дозволяють собі таку розкіш і приходять сюди, аби протестувати тренажери, з користю провести вільні хвилини, будуючи плани на майбутнє.

У подальшому хочуть неподалік майданчика встановити смугу перешкод. Малий спортзал, який останнім часом пустував, був дещо занедбаний, новий керівник (Максим Селівончик став директором у грудні 2021 року) вирішив реанімувати. Взялись допомогти батьки, колеги. Заклад має свої невеликі кошти, які вони виручають за макулатуру, металобрухт, пластик, залучають спонсорів. Потроху уже вимальовується комфортне приміщення для уроків фізкультури.

Ліцей має укриття, тож можуть собі дозволити і роботу деяких гуртків. Зокрема, працююь юні конструктори, які випробовують на вулиці моделі повітряних зміїв.

У двох кабінетах педагоги проводять заняття з робототехніки. Восени заклад виграв грант від громадської організації «Інноваційні освітні технології» та Благодійного Фонду «LEGO Foundation» і отримав набори для конструювання.

А нещодавно учнів, вчителів, батьків об’єднала ще одна хороша справа. Усі гуртом висадили алею пам’яті українців, загиблих у війні.

Дар’я ОНІМОВА.

Фото Ковельради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%