Чи можна вірити брехунам із лукашенковської хунти?

Чи можна вірити брехунам із лукашенковської хунти?

Україна пильно стежить за білоруським напрямком та усвідомлює загрозу з того боку. В тому числі, з територій, котрі безпосередньо на півночі межують із Волинню.


Секретар РНБО Олексій Данілов в інтерв'ю державній Агенції «Укрінформ»  31 травня сказав:


«Ми розуміємо, що відбувається на території Білорусі, ми слідкуємо за заявами, які робить аляксандра лукашенка, ми усвідомлюємо  загрозу, яка може існувати з цього боку. На жаль, там, окрім цього рішення (створення нового оперативного командування «Південь» у збройних силах Білорусі, – ред.), вже розташовані російські «Іскандери» (дальність стрільби ракет сягає до 500 км, – ред.), і рівень загрози з того боку нам зрозумілий... Ще раз наголошую, коли 24 лютого ніхто не вірив, що ми будемо тримати оборону, ми її тримали. Більше того, ми звільнили від загарбників Київську, Сумську, Чернігівську області.


Перед війною було багато  нарад у Президента  з військовими, і на питання Володимира Олександровича (мається на увазі Володимир Зеленський, – ред.), чи зможемо ми утриматися, генерал Валерій Залужний (Головнокомандувач Збройних Сил України, – ред.) відповів доволі чітко, що тільки бій це може показати. Так само відповідаючи на ваше питання, я можу сказати: «Тільки бій може показати підготовку наших Збройних сил».


Як пише «Українська правда», Олексій Данілов підтвердив, що українська влада дійсно вважала, що з території Білорусі не буде того нападу, який, на жаль, відбувся 24 лютого. За два дні до війни Міністр оборони України (мається на увазі Олексій Рєзніков, – ред.) спілкувався з білоруським «колегою», і той (віктор хрєнін, – ред.) запевняв, що ні в якому разі цього не буде.


Головний український прикордонник (Сергій Дейнеко, – ред.) за день до нападу спілкувався з головним прикордонником Білорусі. І той (сєргєй лаппо, – ред.) теж запевняв, що агресивних дій з боку РБ не буде. «Але вони  пішли не тільки з цього боку, вони  пішли по всьому кордону», – нагадав Олексій Данілов.


Тому Україна пильно стежить за білоруським напрямком та усвідомлює загрозу з того боку. В тому числі, з територій, котрі безпосередньо на півночі межують із Волинню.


Сергій ШРАМЧУК.

На фото ТСН: диктатор аляксандр лукашенка на тлі своїх пропутінських головорізів.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте