Український патріотичний «бандеромоскаль»

Український патріотичний «бандеромоскаль»


У час війни в справжніх громадян загострюється почуття особистої відповідальності за долю рідної держави. Тому кожен патріот в силу своїх можливостей намагається привнести власний внесок у нашу неминучу перемогу над кремлівським ворогом. І автолюбителі, «тюнінгуючи» свої чотириколісні засоби для пересування, тримають ледь не пальму першості.


Яскравий приклад – синього кольору автомобіль радянського виробництва «Москвич», який виготовлявся в м. Москві на «Автозаводі імені ленінського комсомолу». Вочевидь, модель 412 була справді придумана для «комсомольців» – молодих та безтурботних людей, яким ніколи зважати на відсутність елементарного комфорту в салоні та на інші технічні недоліки автомобіля. Втім, свого часу і він послужив багатьом на волинських дорогах та не тільки…


Наразі на ходу збереглися лише поодинокі екземпляри. Власник одного з них і вирішив переформатувати «Москвича» на справжній бандеромобіль. Бо крім відповідного напису на чорно-червоному тлі поруч на задньому склі крилата фраза «Доброго вечора, ми з України!», від якої ціпеніють путінські головорізи. А на правому склі задніх дверей лаконічна фраза «Я в танку».


Таким чином, навіть старий «Москвич»-412», виготовлений у столиці нинішніх рашистських агресорів, перетворився на справжній «бандеромоскаль». І це також ідеологічна зброя проти ворога.


Наш кор.

На фото Романа УСТИМЧУКА: український патріотичний «бандеромоскаль» на луцьких дорогах.  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%