Візи для москалів: пізно, але вчасно!

Візи для москалів: пізно, але вчасно!


Лавочка для безперешкодних походеньок осіб із двоголовим рашистським паспортом по Україні нарешті прикрилася. Після неодноразових звернень громадськості влада таки запровадила те, що мала зробити ще після 20 лютого 2014 р.: запровадила візовий режим із рф. Що це означає?


17 червня Кабінет міністрів Дениса Шмигаля ухвалив рішення про припинення з 1 липня ц. р. дії угоди з росією про безвізовий режим.


Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, який торік, до речі, відвідував м. Луцьк, заявив:


«Задля протидії безпрецедентним загрозам національній безпеці, суверенітету й територіальній цілісності нашої держави Уряд на виконання доручення Президента України (Володимира Зеленського, – ред.) щойно ухвалив рішення про припинення дії Угоди з рф про безвізовий режим. Росіяни не зможуть потрапити в Україну без отримання візи. Рішення набуває чинності з 1 липня цього року».


Що передувало?


«Ввести візовий режим для громадян росії, які намагаються в'їхати на територію України», – йдеться в тексті петиції, яку на ранок 2 травня на сайті Глави держави підписали 25 тисяч 120 громадян», – нагадує «Слово і діло».


До речі, восени 2021 р. аналогічна петиція вже набирала потрібну для розгляду кількість голосів. Правда, Володимир Зеленський тоді відповів, що «запровадження віз вимагає ретельного вивчення та аналізу всіх можливих сценаріїв розвитку, зокрема – з погляду аспектів безпеки та можливих соціальних наслідків».


Як бачимо, чергова фаза агремсії кремля проти України відкрила очі і на Банковій, щол з рашкою можна тільки воювати, а не безвізово спілкуватися.


Колеги з «Української правди» також деталізували:


«17 червня Президент Володимир Зеленський повідомив, що з 1 липня 20922 року  Україна запровадить візовий режим в’їзду для громадян рф.  За словами джерел УП, якщо росіянин в росії і захоче поїхати в Україну, то йде у візовий центр, якщо за кордоном, то йде в українське посольство або у візовий центр і отримує там візу на в'їзд».


Але питання в тому, що фактично всі дипломатичні установи України в рашці припинили свою роботу. Тому, власне, йти нема куди.


Щодо того, чи будуть платними українські візи для громадян рф (як, наприклад, візи в США, за які треба платити заздалегідь, а в разі відмови гроші не повертаються!), чи на пільгових умовах, урядовці мовчать.


Тому не варто тужити за колишніми родичами, котрі опинилися в рф та отримали паспорти з двоголовим орлом. Хочуть відвідати рідних на прабатьківській землі, нехай повалять людиноненависницький режиму путлєра, і тоді кордони знову стануть відкритими та безвізовими.


Світлана КОМА.

На фото порталу «Слово і діло»: російський паспорт із візою в країни ЄС може поповнитися і візою в Україну (якщо дадуть).

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (193) - 86.2%
Пізно (7) - 3.1%
Яка різниця? (7) - 3.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (9) - 4%
Мені байдуже (7) - 3.1%