Коли старт і чи стартує «Волинь»?

Коли старт і чи стартує «Волинь»?


Президент ПФЛ Олександр Каденко розповів про плани щодо проведення поєдинків нижчих дивізіонів чемпіонату України. А от чи візьме участь у змаганнях луцька «Волинь»?


«Орієнтовні дати нового сезону? Немає такої дати, є орієнтир: кінець серпня – початок вересня. УПЛ уже визначилася із датою. Але ж ви розумієте, що найвища ліга ще підв'язана під єврокубки та матчі національної збірної України. Перша та Друга ліги почнуться пізніше, ніж УПЛ? Беззаперечно. Міста, де проводитимемо матчі? Поки що ми це не обговорювали. Ми намагатимемося якнайбільше міст залучити, якщо дозволить ситуація та військові адміністрації. Я думаю, що це буде Центр та Захід України. Бо якщо взяти лише Київ, то ми просто фізично не зможемо всі матчі УПЛ та першої ліги провести на одних і тих же стадіонах. Навантаження буде досить вагоме. Багато залежатиме від самих клубів, як вони зможуть забезпечити заходи безпеки на стадіонах, та від дозволів військових адміністрацій», – зазначив Олександр Каденко.


У той же час досі не відомо, чи знайде луцька «Волинь», яка виступає в Першій лізі, знайти хоча б мінімум грошей, щоб зберегти своє існування в сезоні 2022-2023 рр.


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото порталу «Футбол 24»: Олександр Каденко.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (193) - 86.2%
Пізно (7) - 3.1%
Яка різниця? (7) - 3.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (9) - 4%
Мені байдуже (7) - 3.1%