Допомога війську триває

Допомога війську триває


Тільки за період з 13 до 17 червня Луцький центральний пункт допомоги видав 8 тон вантажів, що включали продукти харчування, засоби побутової хімії та особистої гігієни, військовий одяг, спорядження, амуніцію, предмети господарської діяльності, дитяче харчування, одяг. Допомога лучан рідній армії триває, хоча в суспільстві вже почали відчуватися перші ознаки втоми від війни.


«За минулий тиждень волонтери з драмтеатру отримали понад 12 тон гуманітарної допомоги, що надійшла від жителів нашої Луцької та сусідніх громад, підприємців, а також закордонних партнерів. Приємно, що долучається до збору необхідного навіть малеча. Так, діти, котрі влаштували імпровізований блок-пост на одній з луцьких вулиць, принесли до Центру солодощі та інші продукти, які придбали на пожертви, що зібрали для ЗСУ. Окрім смаколиків, маленькі патріоти передали військовим ще й власні малюнки», – сповіщає Управління інформаційної роботи міської ради.


А ось менеджери одного із супермаркетів, що розташований у центрі міста, знову привезли у пункт прийому товарів для армійців чимало наборів продуктів харчування.


«Тішить, що підприємці вчасно реагують на повідомлення, де зазначено потреби станом на сьогоднішній день. Вони, як і тисячі інших цивільних, ні на мить не забувають, що в країні йде війна і що боронять її від російського агресора безстрашні, вмотивовані бійці. Саме тому в пам'ять про загиблих і в шану тим, хто оберігає українські рубежі під ворожими обстрілами, волонтери щоранку виходять на сходи драмтеатру для хвилини мовчання та спільно виконують Державний Гімн України», – зазначається.


Вантажі були направлені військовим частинам, загонам добровольчих формувань тероборони громад, медичним закладам, що обслуговують військовослужбовців, громадам зі Сходу України, які найбільше постраждали внаслідок воєнних дій.


З ініціативи Луцького міського голови Ігоря Поліщука також відправлено вантажі на потреби 14 ОМБр, бійці якої зараз на передовій лінії фронту.


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото Управління інформаційної роботи міської ради: у Луцькому центральному пункті допомоги.  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (193) - 86.2%
Пізно (7) - 3.1%
Яка різниця? (7) - 3.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (9) - 4%
Мені байдуже (7) - 3.1%