У бібліотеках Луцької громади відбулися заходи до Дня Конституції України

У бібліотеках Луцької громади відбулися заходи до Дня Конституції України

У Луцькій міській територіальній громаді відбувся ряд заходів до Дня Конституції України.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Так, у бібліотеці-філії №3 для дорослих відбувся захід-інфомікс «Конституція – оберіг нашої державності», під час якого присутні обговорювали історію та важливі актуальні положення основного Закону держави, який має найвищу юридичну силу. Також учасники заходу переглянули відеофільми про Пилипа Орлика та історію Конституції, ознайомилися з матеріалами тематичної книжкової виставки. На завершення заходу з патріотичною програмою виступив гурт «Теремнівчани» з однойменного будинку культури.

Працівники бібліотеки-філії № 3 для дітей провели правову годину «Нехай панує на землі закон, добро і справедливість», де наголосили присутнім про особливе відзначення 26-річчя Конституції України в умовах воєнного стану, коли ворог відбирає у нас та наших дітей право на життя, освіту, свободу, право вирости українцями.

Для дітей мікрорайону та вимушено переселених осіб у бібліотеці-філії №11 для дорослих провели бібліопікнік «Конституція для всіх – і дорослих, і малих», де учасники змогли проявити ерудицію під час правової вікторини, конкурсу «Мої права та обов’язки», мали змогу ознайомитися з літературою про Україну та переглянути тематичні мультфільми.

Поетичний флешмоб «Від роду до народу слався, Україно!» відбувся у Луцькій центральній бібліотеці для дорослих, під час якого діти читали вірш «Я – українець. Є у мене право...», а також ознайомилися із сучасним виглядом Конституції України та з першою Конституцією Пилипа Орлика, дізналися історію та цікаві факти про Конституцію нашої держави. До уваги користувачів бібліотеки підготовлено книжкову виставку «Ми – українці, єдиний народ».

Майстер-клас «З Україною в серці» відбувся у бібліотеці-філії смт Рокині, де діти виготовили листівки та патріотичні браслети для захисників.

У бібліотеці-філії № 10 для дорослих проведено вікторину «Що ти знаєш про Конституцію України?».

Віртуальний журнал «Конституція – фундамент суверенітету» підготували та презентували у бібліотечних інтернет-спільнотах працівники бібліотеки-філії № 4 для дорослих.

У бібліотеці-філії с. Шепель діти переглянули відеоекскурс «Вимір історії часу», де дізналися історію створення основного Закону держави та намалювали патріотичні малюнки.

Про історичні передумови прийняття Основного Закону держави та державну символіку йшлося під час правового заходу «Оберіг нашої державності» відбувся у бібліотеці-філії с. Одеради.

Дар’я ОНІМОВА.

Фото Луцькради.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (620) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%