У страху очі великі, а в паніки вони квадратні...

У страху очі великі, а в паніки вони квадратні...


Замість того, щоб порадіти за підвищення рівня боєздатносмті військовослуждбовців підрозділів Територіальної оборони Збройних Сил України, окремі волиняни через власну необізнаність придумують різні небилиці про "білоруські дрг", самі по ночах потом обливаються й інших у соцмережах лякають. То що насправді відбувається у волинському прикордонні в напрямку республіки білорусь?


На Півночі Волинської області у районах виконання завдань складових Сил оборони у зоні відповідальності Волинської окремої бригади Територіальної оборони Збройних Сил України (в жодному разі не плутати з добровольчими напіввоєнізованими формуваннями територіальних громад! -  ред.)  регулярно проводяться навчальні стрільби, у тому числі в нічний час. Але через недостатню поінформованість особи, схильні до паніки, впадають у відчай, а деякі недобропорядні мас-медіа та безвідповідальні абоненти в соцмережах підхоплюють та поширюють марновірство. Що насправді? 


Як повідомили у пресслужбі Волинської окремої бригади ТрО ЗСУ, "особовий склад бригади ТрО разом із іншими складовими Сил оборони повністю контролює ситуацію у зоні своєї відповідальності вздовж білоруського кордону".


А тому "командування бригади просить довіряти тільки офіційній інформації, не розповсюджувати безпідставні чутки про «запеклі бої з ворожими ДРГ» (ДРГ - диверсінйно-розвідувальна група, - ред.) та не піддаватися панічним настроям".

Насправді волинські військовослужбовці у визначених районах та укріплених рубежах із достатнім рівнем бойового забезпечення продовжують цілодобово захищати кордон України з рб, в тому числі на Півночі Волині. Щоб підвищити рівень боєдатності та професіоналізму, проводяиться планові навчання, в тому числі з застосуванням вогнепальної зброї, часто - в нічну пору доби.

Але через недостатню поінформованість особи, схильні до паніки, впадають у відчай, а деякі недобропорядні мас-медіа та безвідповідальні абоненти в соцмережах підхоплюють та поширюють марновірство.

В умовах воєнного стану крім публічного осуду передбачена за такі дії, крім усього іншого, і сувора відповідальність згідно чинного законодавства.

Тому волниське прикордоння у всеозброєнні, Сили оборони міцно тримають рубежі і в будь-який момент готові дати відсіч будь-якому агресору. Але ворожих ДРГ наразі не зафіксовано, тому боятися нічого...

Світлана КОМА.
Ілюстративне фото пресслужби Волинсмької ОБр ТрО ЗСУ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (620) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%