Острів Зміїний очищений від кремлівської падалі!

Острів Зміїний очищений від кремлівської падалі!


Головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний 30 червня прокоментував звільнення острова Зміїний в українському Чорному морі неподалік Одеси від російських окупантів. Що стало визначальним після серії попередніх уражень живої силди і техніки рашистських головорізів, чимало з яких знайшли погибель на цьому клаптику суші в бурхливому морі?


"Не витримавши вогню наших артилерійських, ракетних та авіаційних ударів, окупанти залишили острів Зміїний. Дякую захисникам Одещини, які вжили максимальних заходів для звільнення стратегічно важливої ділянки нашої території. Низький уклін конструкторам та виробникам української самохідної гаубиці "Богдана", яка відіграла важливу роль у звільненні острова. Подяка іноземним партнерам за надані засоби ураження. Дякую всім, хто допомагає боронити кожний метр української землі і вірить у Збройні Сили України", - наголосив Валерій Залужний.


Після того, як українцуі влучним вогнем знищили рашистський крейсер "масква", ворог втратив можливість контролю за повітряним простором на Одещині. Коли на дно морське пішов буквир із солдатами та технікою ворога, гарнізон путінських найманців виявився голодним і без боєприпасів. А доконали путінську падаль влучні вогневі удари наших артилеристів!


Роман УСТИМЧУК.

На фото порталу "Арміяінформ": гаубиця "Богдана".


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%