лукашенка – лялька. путін – ляльковод

лукашенка – лялька. путін – ляльковод


На українсько-білоруському кордоні в межах північних районів Волині спостерігається обстановка без загострень. Українська армія напоготові зустріти агресора вогнем і мечем. А самозванець аляксандр лукашенка, який силою захопив владу в Білорусі, стає все залежнішим від кремля. Чому?


Самопроголошений диктатор сусідньої країни аляксандр лукашенка продовжує дотримуватися лінії москви щодо агресії проти України.  


«Про це йдеться у звіті розвідки на сторінці Міністерства оборони Великої Британії, – пише портал «Лівий берег».


Раніше аляксандр лукашенка заявляв, що Україна повинна прийняти капітулянтські вимоги росії щодо припинення війни. Заяви старого диктатора, який, схоже, зовсім з'їхав з глузду, про необхідність прийняття ультиматумукремля свідчать про посилення тиску «діда з бункера» владіміра путіна на самопроголошеного правителя Білорусі.


«Росія продовжує використовувати білоруську територію для завдавання ударів по Україні.Безпідставні звинувачення аляксандра лукашенкі Заходу в міфічних плданах агресії щодо Білорусісвідчать про те, що він став майже повністю залежним від росії», – йдеться у звіті розвідки.


А цими днями в сусідньому м. Бресті побував військовий злочинець, маріонетка кремля, колишній перукар дєніс пушилін, який вважає себе «лідером» терористичної організації «днр». Серед іншої маячні цей недоумок заявив про необхідність «визволення» Волині та м. Луцька та анексії нашої землі до складу або білорашистів, або рашистів.


Зрозуміло, що всі ці фантазії ворогів ніколи не справдяться. А їх чекає неминуча погибель. А поки аляксандр лукашенка – лялька, владімір путін – ляльковод.


Роман УСТИМЧУК.

На фото автора: на передових рубежах українсько-білоруського прикордоння.  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (620) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%