Рашисти у Волновасі вкрали навіть назву газети «Наше слово»!

Рашисти у Волновасі вкрали навіть назву газети «Наше слово»!


У місті-побратимі Луцька – тимчасово захопленій путінськими загарбниками Волновасі Донецької області – вийшли друком два номери пропагандистської «газети» «Наше слово».  Як повідомила НСЖУ головна редакторка справжнього «Нашого слова» Лідія Тараш, нинішня дешева сепаратистська фальшивка не має жодного стосунку до поважного видання, яке виходить із 1932 року.


«У своєму виданні окупаційна влада привласнила не тільки назву газети «Наше слово», а й шрифти назви, стиль верстки першої сторінки газети і навіть синій колір назви, який ми використовували на сайті і сторінці газети у фейсбуці, – пише в листі керівництву НСЖУ Лідія Тараш. – Зазначаємо, що жоден член колективу нашого підприємства не має відношення до випуску цієї газети».


За словами редакторки, справжнє «Наше слово» припинило друк із початком повномасштабної російської агресії проти України. Станом на зараз усі працівники редакції виїхали з окупованої території. Виїхали майже всі: крім однієї, яка, на жаль, загинула внаслідок рашистського обстрілу...


Лідія Тараш зазначає, що представники окупаційної адміністрації так званої «ДНР» уже давно намагалися «поновити» вихід газети. Зокрема, пропонували співпрацю і їй самій, коли Лідія Євгенівна ще перебувала на захоплених ворогом територіях, проте отримали категоричну відмову. Згодом Лідія Тараш через територію росії і європейських країн перебралася до м. Києва.


Як змогли окупанти заволодіти приміщенням та майном редакції?


Попередня редакторка «Нашого слова» Альона Мірошниченко (у складі делегації-міста побратима неодноразово бувала в м. Луцьку) пояснила, що будівлю місцевої влади, де на 1 поверсі були кабінети справжнього «Нашого слова» було окуповано кремлівськими головорізами. Ворог захопив і все обладнання редакції, програмне забезпечення, макети для верстки видання…


Оскільки ніхто з місцевих журналістів не побажав виконувати роль інформаційного Іуди, то окупантам довелося привозити «парашутиста» з тимчасово окупованого м. Донецька. Гауляйтером фейкового російськомовного (справжнє «Наше слово» друкується українською, – ред.) колаборціоністи під проводом садиста дєніса пушиліна призначили юне створіння під назвою раман карпєнко. Раніше цей колаборціоніст, якого рано чи пізно судитимуть в Україні за державну зраду, гнув спину на путінських панів та жонглював совістю на торжищі соловйових-скабєєвих у складі сепаратистського видання «данєцкоє врємя». Нині це чудо-юдо знаходиться в міжнародній базі розшуку військових злочинців «Миротоворець», «керує» фейковим «Нашим словом» дистанційно, адже огидну «газету» друкують у тому ж таки м. Донецьку.


Втім, як стало відомо з надійних джерел, місце перебування рамана карпєнка українським спецпризначенцям із ССО відоме…


«Невдовзі справжнє «Наше слово» знову буде виходити друком у м. Волноваха. І це місто так само швидко повернеться в лоно Української держави. Лише тоді славні традиції партнерства з нашим м. Луцьком будуть продовжені. А всі рашитські пропагандисти та їхні місцеві холуї будуть справедливо покарані нашим правосуддям!», – сказав Секретар НСЖУ, головний редактор «Волинської газети» з м. Луцька Володимир Данилюк, який свого часу відвідував колег-журналістів в їхньому офісі в м. Волноваха, а зараз служить у ТрО ЗСУ.


Світлана КОМА.

На фото Служби інформації НСЖУ: рашистська пародія на справжню газету «Наше слово».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (568) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%