Більше зброї для ЗСУ

Більше зброї для ЗСУ

Міністр оборони України Олексій Резніков подякував уряду Італії та особисто своєму італійському колезі Лоренцо Геріні за новий пакет військової допомоги.

«Коли ми єдині, нас не перемогти! Я хотів би подякувати уряду Італії і особисто моєму другові Лоренцо Геріні за новий пакет військової допомоги. Народ України завжди пам'ятатиме непохитну підтримку Італії. Дуже дякую!», - написав він у Твіттер у неділю.

Тим часом у Міноборони Сполучених Штатів просуваються у питанні придбання систем ППО середньої дальності.

Сполучені Штати перебувають у процесі закупівлі зенітно-ракетних комплексів NASAMS для передачі їх Україні. Про це йдеться на сайті відомства.

Мобільний комплекс NASAMS (National/Norwegian Advanced Surface to Air Missile System) — це ЗРК, що використовується як система протиповітряної оборони. Зокрема, такі комплекси використовують у захисті Білого дому. Основна тактична одиниця ЗРК — батарея, що складається з трьох взводів: 9 пускових установок, кожна з яких може випустити 6 ракет, 3 РЛС та 1 оптоелектронний комплекс наведення NTAS. Дальність ураження: залежно від типу ракет — від 20 до 180 км. Систему NASAMS виробляє консорціум американської корпорації Raytheon Technologies та норвезької групи Kongsberg.

Нагадаємо, що черговтй пакет допомогиПентагон підтвердив 3 липня. Пакет зокрема включає додаткові боєприпаси для РСЗВ HIMARS, дві системи ППО NASAMS і до 150 тис. снарядів для 155 мм артилерії.

Наш кор.

Фото з доступних джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%