Орки іржавіють біля підніжжя української столиці…

Орки іржавіють біля підніжжя української столиці…


Матеріальний символ перемоги над путінськими ордами: сотні знищених захисниками України рашистських танків, автомобілів та іншої гидоти під мурами незламного Києва.


В період масового наступу кремлівських головорізів на Україну на початковому етапі складна обстановка склалася на підступах до м. Києва. Рашисти підійшли до передмістя столиці і в районі с. Стоянка перерізали трасу Житомир-Київ, якою зазвичай їздять волиняни в найголовніший град держави. Але завдяки успішним діям ЗСУ та інших збройних формувань ворога було вщент розбито та відкинуто геть за північний кордон. 


Та про минулі криваві бої нагадує рашистська бойова техніка, котра була знищена нашими Героями разом із живою силою. І якщо трупи орків уже розтягнули собаки або їх зібрали в мішки і як «вантаж 200» відправили туди, звідки прислали головорізів, то танки, БМП, БТР, вантажівки та інша броньована гидота путінський підручних продовжує іржавіти неподалік цієї міжнародної траси.


Це – реальний символ незламності українського волелюбного духу та ще одне свідчення: скоро всі ворожі броньовані чудовиська перетворяться на металобрухт.


Світлана КОМА.

На фото Ольги ДАНИЛЮК: рашистські сталеві потвори іржавіють на підступах до незламної столиці України.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%