Троє волинян готуються до міжнародних змагань Warrior Games

Троє волинян готуються до міжнародних змагань Warrior Games

Троє ветеранів АТО з Волині: Майя Москвич, Богдан Оксентюк та Павло Ковальський готуються разом з національною збірною до Warrior Games (Ігор Воїнів, – ред.).

 

Про це розповів Суспільному лучанин Павло Ковальський.

 

Міжнародні змагання ветеранів та військовослужбовців розпочнуться 19 серпня в американському Орландо.

 

Зараз учасники команди посилено тренуються. Майя Москвич виступатиме у стрільбі з Лука. На тренування вона поїхала зі служби, яку зараз несе у військовому взводі.

 

30-річний лучанин Павло Ковальський на Іграх, як і Майя Москвич, вже вдруге. Виступатиме у п'яти видах спорту: стрільба з лука, веслування на тренажері, гольф, стрільба з гвинтівки, волейбол та баскетбол.

 

«Це не тільки спорт, це тонка політична розмова, це спілкування з усіма небайдужими демократичного вільного світу з британцями, американцями, пресою. Ми доносимо інформацію про те, що відбувається в нашій країні», – каже ветеран АТО.

 

Не вперше на Warrior Games виступатиме також ковельчанин Богдан Оксентюк. 2018-го нацгвардієць завоював «золото» у легкій атлетиці, «срібло» та «бронзу» у плаванні.

 

Зі слів Павла Ковальського, поїздка на міжнародні змагання вдалася завдяки спонсорам. Участь братимуть не всі, хто планував.

 

«Частина з нашої команди, ветеранів бойових, які задіяні в оборонних процесах на півдні і сході, на жаль, загинули деякі з них. Це велика і сумна втрата для нашої команди. Також ми цю інформацію доносимо», – розповів лучанин.

 

Ольга ДАНИЛЮК,

Фото: колаж Суспільне Луцьк.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (234) - 86.7%
Пізно (7) - 2.6%
Яка різниця? (8) - 3%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (11) - 4.1%
Мені байдуже (9) - 3.3%