«Батальйон «Монако» з Лазурного берега і з яхтами «Z»…

«Батальйон «Монако» з Лазурного берега і з яхтами «Z»…


Доки українці щодня віддають своє життя в оборонній війни проти кремля, «особливо одарьонниє» розкошують на елітних курортах Заходу. Хто вони такі і як потрапили в благополучні країни? І чи ті, хто їх знайшов, мають моральне право критикувати?


З початку повномасштабного вторгнення «Українська правда» неодноразово отримувала сигнали про те, що у Монако, Монте-Карло та Ніцці сконцентрувалося непристойно багато українських VIP-біженців. Лунали різні прізвища та різні адреси….


«Але ми вирішили, що краще один раз побачити, ніж сто разів почути. І дорогою до Туреччини та яхт російських олігархів заїхали на декілька днів на Лазурне узбережжя.  Побачене сильно контрастує з тим, що вже шостий місяць переживає Україна та українці», – написав журналіст-розслідувач Михайло Ткач


«Лазурний берег історично – одне з улюблених місць для літнього відпочинку світових еліт. Саме тому складно зрозуміти, навіщо українські мільйонери та мільярдери, які не одне десятиліття послаблювали країну, вирішили «пересидіти»  війну саме там, на очах у всього світу. Світу, який зараз допомагає зробити Україну міцнішою. 


Гіршої антиреклами, здається, аніж «Бентлі» та «Майбахи» (моделі дорогих автівок, – ред.) останніх моделей на українських номерах годі й шукати.


Побачили розкішну яхту олігарха Костянтина Живаго, який вважається четвертою найбагатшою істотою в Україні. Вона називається… «Z»…


Живуть тут і найближчі родичі Григорія Суркіса, нинішнього народного депутата від забороненої опзж. Проросійську структуру заборонили, а статус нардепа в Григорія Суркіса – залишили… Цікаво, що недавно в автомобілі через один із пунктів пропуска на Буковині родина Суркісів вивезла без декларування 17 млн доларів США оформили на угорській митниці.


Вадим Єрмолаєв (45-те місце за статками!), найбільший забудовник м. Дніпра – теж у князівстві Монако.


І таких моральних дезертирів – десятки, якщо не тисячі…


Повне відео – за цим посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=P2ZOBFFvXFw


Виникає запитання: як прикордонники випустили за кордон після 24 лютого 2022 року випустили таку кількість власників розкішних автівок? Та й виникає запитання, як зумів потрапити у відрядження в Монако сам Михайло Ткач, адже громадянам мобілізаційного віку їздити за кордон – суворо заборонено?


Світлана КОМА.

На фото «Української правди»: саркастичний шеврон «батальйон «Монако»…

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%