Автопарк володимирських рятувальників поповнився новим пожежним автомобілем

Автопарк володимирських рятувальників поповнився новим пожежним автомобілем

Нещодавно автопарк пожежно-рятувальної техніки Володимирівського гарнізону поповнився 2-ма одиницями техніки, які були передані 3-му Державному пожежно-рятувальному загону ГУ ДСНС у Волинській області у межах благодійної допомоги від закордонних колег.

Про це інформує Володимирська міська рада.

Відтак рятувальники отримали пожежний автомобіль на базі вантажівки Mercedes-Benz, який укомплектований спеціальними інструментами та обладнанням. Цей автомобіль відрізняється від звичайного пожежного авто, яке має цистерну для води, адже його призначення – допомога у ліквідації надзвичайних ситуацій, зокрема наслідків ДТП та стихійних лих.

З ініціативи голови благодійної асоціації «Партнерство заради України» Карла-Ернста Мюллера громаді був переданий автомобіль Skoda Fabia, що є особистим внеском пані Renate Kranick. Вкотре дякуємо за вагому підтримку для нашої громади представникам фірм CateDrale та Enrico Deege, Mike Kranick, Oliver Jeroch, Carola Wenke. Автомобіль вже взятий на облік у службу ДСНС та дає змогу швидко реагувати на різні надзвичайні ситуації.

Також місцеві рятувальники уже активно використовують спеціалізоване обладнання, яке отримав виконавчий комітет Володимирської міської ради у рамках співпраці з проєктом USAID «ГОВЕРЛА».

Дар’я ОНІМОВА.

Фото міськради.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (265) - 86%
Пізно (10) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.6%