У Луцькому районі перевіряють готовність захисних споруд у закладах освіти

У Луцькому районі перевіряють готовність захисних споруд у закладах освіти

За дорученням начальника Волинської ОВА Юрія Погуляйка в області триває перевірка укриттів у навчальних закладах. Учора, 16 серпня, інспектували сховище однієї із шкіл у Боратинській громаді.

Про це інформують на сайті Волинської ОВА.

Перевірці підлягають усі навчальні заклади, де планують розпочати навчання в очному режимі. Тож перший заступник голови ОДА Сергій Мовенко оглянув готовність укриття однієї із шкіл у Боратинській громаді та поспілкувався із керівництвом.

Як повідомив директор навчального закладу, наразі триває опитування батьків щодо бажаної форми навчання для їхніх дітей. За попередніми результатами – більшість батьків висловились «за» очне навчання.

«Думки різняться, кожен сам обирає форму навчання для своїх дітей. Ми з розумінням ставимось до рішення батьків, однак зі своєї сторони повинні забезпечити можливість очного навчання», – пояснив позицію влади Сергій Мовенко.

Навчання відбуватиметься в різних формах – офлайн або ж альтернативні варіанти (дистанційне, сімейне навчання). Стаціонарний освітній процес планується тут в одну зміну, оскільки площа укриття дозволяє помістити загальну кількість дітей і працівників.

Дар’я ОНІМОВА.

Фото ОВА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (268) - 85.9%
Пізно (11) - 3.5%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.5%