У Луцьку до навчального року готові 33 школи

У Луцьку до навчального року готові 33 школи


У Луцькій територіальній громаді до навчального року 2022/2023 готові 33 із 38-ми шкіл. У цих закладах є укриття і навчання відбуватиметься в офлайн форматі

 

Про це йдеться на на сайті Луцької міської ради.

 

Ще в п'яти школах громади, де захисних приміщень немає або вони не готові до використання, учні навчатимуться дистанційно або шукатимуть альтернативні приміщення.

 

Про які саме заклади йдеться – у міськраді не уточнюють.

 

Як зазначив під час виконкому Луцький міський голова Ігор Поліщук, в окремих школах, де укриття невеликі, учні 1-4 класів навчатимуться в офлайн режимі, учні 5-11 – онлайн. Які саме заклади освіти матимуть такий формат – не зазначили.

 

«Якщо батьки не бажають, щоб дитина навчалася в режимі офлайн, то можуть обрати сімейну форму навчання. Якщо, наприклад, дитина перебуває за кордоном, то вони можуть обрати екстернат та інші форми навчання», – додав міський голова.

 

В усіх школах перед початком року проводили ремонтні роботи. Усього на облаштування укриттів у закладах освіти та школах естетичного виховання з бюджету громади передбачили два мільйони гривень.

 

«Відпускати дітей до школи, чи не відпускати — рішення батьків. З перших днів навчання будуть проводитися навчання для вчителів (як діяти під час тривоги), а для дітей будуть організовані відповідні уроки», – додав міський голова.

 

Щодо роботи дитсадків, то в Луцьку будуть працювати орієнтовно 25 таких закладів.

 

Ольга ДАНИЛЮК,

Фото: ілюстративне.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%