У Луцьку відбулась церемонія вручення літературної премії ім. Івана Корсака

У Луцьку відбулась церемонія вручення літературної премії ім. Івана Корсака

Заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк та директор департаменту культури міської ради Тетяна Гнатів побували на церемонії вручення літературної премії ім. Івана Корсака у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків. Премію в 2018 році започаткувала родина письменника спільно з видавництвом «Ярославів Вал» задля розвитку історичного роману та увіковічення пам’яті Івана Корсака.

Про це інформує Луцькрада.

Ірина Чебелюк подякувала родині Корсаків за популяризацію української культури та літератури, зокрема історичної тематики, за підтримку митців, організацію волонтерської діяльності та реалізацію низки мистецьких проєктів під час війни.

Цьогоріч лауреатом літературної премії ім. Івана Корсака став письменник із Жовкви Петро Лущик. Престижною нагородою його відзначили за роман «Час нескорених».

Під час заходу відбулася презентація двох нових романів Івана Корсака «Борозна у чужому полі. Вибух у пустелі», «На розстанях долі. За серпанком, загадковим серпанком» та спеціального тематичного фахового видання «Літопис Волині», присвяченого життю, творчості та 75-річчю з дня народження Івана Феодосійовича Корсака. Проведено також нагородження переможців конкурсу «Читаю імена твої, Україно».

На завершення заходу актори театру-студії «ГаРмИдЕр» здійснили театральну мандрівку романом Івана Корсака «На розстанях долі».

Дар’я ОНІМОВА.

Фото Луцькрада.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (264) - 86%
Пізно (10) - 3.3%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.6%