«Еліта» спасає шкуру за кордоном…

«Еліта» спасає шкуру за кордоном…


Злобати: після «батальйону» «Монако» журналісти «Української правди» показали елітних дезертирів у столиці Австрійської Республіки – м. Відні. Чи є серед них товстосуми та боягузи з Волині?


Державне бюро розслідувань перевірить інформацію журналістів, викладену у другій частині розслідування "Української правди" щодо виїзду за кордон під час російської агресії військовозобов’язаних громадян України.


Скандальне розслідування було оприлюднене 22 вересня ц. р. Пресслужба ДБР, зокрема, сповістила, що будуть також досліджені і обставини перетину державного кордону України фігурантами нового розслідування, в тому числі «роль і місце в цьому процесі посадових осіб правоохоронних органів».


«Принагідно Державне бюро розслідувань хоче нагадати, що розпочало досудове розслідування за фактом організації співробітниками правоохоронних органів та цивільними особами незаконного переправлення через кордон одного із фігурантів розслідування, екссудді та колишнього голови Конституційного суду України Олександра Тупицького», – наголошується щодо появи елітного втікача біля автівки, записної на його дружину, в центрі м. Відень.


Показали й нардепа від «Слуги народу» Андрія Холодова, який взяв собі в помічники бізнес-партнерку своєї дружини та куми Оксани МарченкоКатерини ШаховськоїЛесю Васильченко. Це виявили журналісти проекту Радіо Свобода «Ньюзрум».


На сайті Верховної Ради, до речі, зазначено, що Леся Васильченко досі працює помічницею у Холодова за строковим трудовим договором на постійній основі.


Та й син нардепа 25-річний Філіпп Холодов – як весною з батечком виїхав за кордон, то так і в воюючу країну не повернувся…


Там переховується і нардеп-опортуніст Євген Мураєв


«Оскільки в матеріалі про Монако не всі персонажі потрапили на відео, при підготовці нового розслідування про «Батальйон Відень» ми публікуємо всіх, кого нам вдалося зафіксувати протягом кількаденного відрядження до столиці Австрії. Можливо, це допоможе полегшити роботу правоохоронців на цьому стратегічному напрямку.


Судячи з кількості українських «знаменитостей» та їхнього стилю життя за кордоном, тут у них є неабияке забезпечення і на диво розгалужена система штабів по всіх найдорожчих закладах Відня», – коментує Михайло Ткач, автор резонансного розслідування в «Української правди». 


Отже, доки одні проливають кров на фронті та стережуть від ворога кордон із Білоруссю, інші жирують за раніше вкрадені гроші та бережуть свої нікчемні життя. Злобати нечисті якісь, а не добробати, як у простих людей…


Повне відео тут:  https://youtu.be/t_m2ZWZ1LrU


Світлана КОМА.

Фото «Української правди».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (579) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%