Чергова жертва війни

Чергова жертва війни

У Камені-Каширському попрощалися ще з одним полеглим героєм… 27 листопада в останню путь провели солдата батальйону територіальної оборони «Волинь» Віктора Склезя. Він загинув під час виконання бойового завдання з охорони та оборони донецької шахти «Ольховатська», неподалік Дебальцевого.


Трагедія сталася 25 листопада. Сергій Склезь був одним із тих, хто перебував на блок-посту. Супротивник несподівано відкрив вогонь із артилерійських та мінометних систем великого калібру. Сергій Анатолійович із незалежних від нього обставин не встиг добігти до підземного сховища, коли поруч вибухнув убивчий метал… Смерть настала миттєво. До чергового, 38-го дня народження солдат Склезь, який пішов у тербат «Волинь» у вересні ц. р. добровольцем, не дожив буквально кілька днів.
Попрощатися з героєм-земляком вийшло дуже багато мешканців Каменя-Каширського та району. «Він мужньо виконав свій громадянський обов’язок, вірно відслуживши народу та Україні. Траурна процесія провела Героя до місцевого Свято-Іллінського православного храму. У поминальній ході взяли участь й керівники району, працівники райдержадміністрації та райради, представники громадських організацій краю. Цього дня було оголошено жалобу на території всього Камінь-Каширського р-ну. В знак скорботи за загиблим на адміністративних будівлях органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, комунальних і державних підприємств, установ, організацій було приспущено Державний Прапор України, пов’язаний чорною стрічкою», – повідомляє подробиці прощання з Сергієм Склезьом прес-служба райдержадміністрації.
За час бойових дій на Сході України ця втрата, до речі, вже друга для Каменя-Каширського. Наприкінці літа під Іловайськом поліг смертю хоробрих Сергій Дем’яник.
Роман УСТИМЧУК.
На фото прес-служби Камінь-Каширської райдержадміністрації: побратими тримають у руках портрет полеглого Сергія Склезя.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (595) - 86.4%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%