Ковель спортивний

Ковель спортивний

У ці вихідні Ковель приймає XXXVIIІ Всеукраїнські змагання з веслування на байдарках і каное з нагоди Дня машинобудівника.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

23 команди – 370 спортсменів з Чернівецької, Волинської, Рівненської, Львівської, Івано-Франківської, Житомирської, Черкаської, Полтавської, Одеської, Хмельницької, Вінницької, Тернопільської областей приїхали у наше місто. Сьогодні відбулося урочисте відкриття представницького форуму.

Серед гостей — міський голова Ігор Чайка, начальник управління культури, молоді, спорту та туризму Андрій Мигуля, учасник АТО Григорій Павленко, президент Волинської федерації каное Андрій Шевчук, віце-президент федерації каное України Андрій Маслюк, головний суддя Петро Магир, голова оргкомітету змагань Володимир Троцюк.

Право підняти Державний Прапор України надали чемпіону світу 2021 року, представнику ковельської веслувальної школи Андрію Рибачку.

До присутніх звернувся міський голова Ігор Чайка, який, зокрема, сказав, що Ковель — це спортивне місто. І підтвердженням цьому є кількість різноманітних змагань, які проходять у ці дні – мотокрос, теніс, футбол, веслування на байдарках і каное, художня гімнастика.

«А веслування наше місто і надалі розвиватиме, підтримуватиме цей вид спорту. Веслувальна база на сьогодні є власністю міста, а з часом неодмінно ми її трансформуємо у сучасний спортивний об’єкт. Головне всім нам Перемоги.

Учасникам – попутного вітру та легкої води. І пам’ятайте слова, які викарбувані на медалях: «Боротися до кінця. Біль тимчасовий, а тріумф вічний», – зазначив мер.

Запливи тривають. Тренери, спортсмени, які з’їхалися до Ковеля, високо оцінюють підготовку і проведення заходу. За словами голови оргкомітету Володимира Троцюка, цьогоріч у перегонах беруть участь різні вікові групи: діти від 10 років та дорослі.

«Ці змагання є рекордними за кількістю учасників: “Якщо раніше було у нас 250-270 спортсменів, сьогодні на ковельській воді виборюють перемогу 370 веслувальників. Наше місто представляють дві команди — КЗ ДЮСШ імені Євгена Кондратовича та відділення філії ОСДЮШОР «Олімп». Люди заскучали за спортивною боротьбою. Всі дуже раді, що вдалось зустрітись», – каже він.

Організатори висловлюють вдячність всім, хто долучився до проведення змагань, і запрошують вболівальників підтримати спортсменів.

 Наш кор.

Фото з сайту Ковельської міськради .

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (582) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%