Шеф виборчої кампанії отримав крісло заступника!

Шеф виборчої кампанії отримав крісло заступника!

Між одним із найближчих політичних партнерів та керівником цілого регіону новообраний глава місцевого самоврядування робить ставку на колишнього підлеглого…


Виведений з ладу центральний сервер із підрахунку голосів на недавніх місцевих виборах спричинив велетенський скандал. І правлячі, й опозиційні політичні сили почали взагалі ставити під сумнів істинність результатів волевиявлення, а дехто встиг звернутися до суду з вимогою скасувати підсумки голосування…
Нарешті пристрасті вляглися: сервер запрацював, вибори в Республіці Польща визнано такими, що відбулися, тому нові депутати місцевих органів влади вже приступили до роботи.
В сусідньому м. Люблін на посаді керівника органу самоврядування залишається Кшиштоф Жук, який минулої п’ятниці склав присягу і приступив до чотирирічного терміну виконання повноважень. 27 листопада ц. р. Президент Любліна офіційно оголосив, що його заступником працюватиме Кшиштоф Коморські, який до цього був заступником начальника одного з відділв у канцелярії влади адміністративного центру сусіднього воєводства та очолював передвиборчий штаб Кшиштофа Жука. Натомість переобраний на новий термін Президент Любліна вирішив звільнити кількох своїх давніх соратників: Катажину Мєчковскі-Черняк (опікувалася культурою та спортом, тепер очолить місцевий музей) та Ґжеґоша Сєміньські (опікувався напрямком забезпечення життєдіяльності Любліна, нове місце роботи наразі невідоме).
Як з’ясували колеги з «Kurier Lubelski», конкурентом на посаду, де працюватиме Кшиштоф Коморські, розглядався й… чинний Люблінський воєвода Войцех Вільк, який, до речі, нещодавно підписував угоду про співпрацю з головою облдержадміністрації Володимиром Гунчиком.
«Здивування? Не зовсім! Войцех стоїть перед вибором: чи чотири роки спокійної роботи в канцелярії міської влади Любліна, чи рік на посаді воєводи і непевність, що станеться потім», – розказало люблінським журналістам джерело в середовищі партії «Громадянська платформа» (РО).
Таким чином, ще одна посада заступника Президента Любліна залишається вільною. На неї точно не претендуватиме ще один впливовий люблінський високопосадовець Пьотр Ковальчук (під час виборів його навіть звинувачували у використанні адмінресурсу!), який вирішив стати головою Ради Любліна. Відтак, Войцех Вільк цілком може змінити місце роботи найближчим часом.
Роман УСТИМЧУК.
На фото з газети «Kurier Lubelski»: Кшиштоф Коморські, який блискуче керував передвиборчим штабом переможця виборів у Любліні, став заступником Президента міста Кшиштофа Жука.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%