У Ковелі відбулися змагання з художньої гімнастики

У Ковелі відбулися змагання з художньої гімнастики

Цієї неділі відбулась першість Ковеля з художньої гімнастики. Організатори – СК «Аперкот» та СК «Спорт-Естет».

Про це інформує Ковельська міська рада.

70 дівчаток з Ковеля та Луцька від чотирьох до 12 років представили свою програму у залі КЗ ДЮСШ імені Євгена Кондратовича. Вони демонстрували прекрасну фізичну форму, артистичність, гімнастичні вправи, бездоганні костюми та зачіски.

Спостерігав за граціозним дійством і міський голова Ігор Чайка. Він подякував організаторам турніру, тренеру за те, що вони взялись розвивати художню гімнастику у Ковелі.

А розпочалось усе півтора роки тому. Директор СК «Аперкот» Ольга Романчук розповідає, що з дитинства любила дивитись виступи тендітних дівчат на килимі. Коли підросли донечки, захотілось, аби вони опанували це спортивне мистецтво. Вирішили їх записати у гімнастичну секцію. Втім, такої у місті не було.

«Тоді з чоловіком на базі «Аперкоту» її відкрили самі. Запросили найкращих тренерів з Луцька. Спеціально підготували зал, замовили станки. Усім нашим вихованцям гімнастика дуже подобається. Це спорт, який розвиває у них почуття гармонії та краси. З’являються вміння показати себе, бути впевненою, йти до мети», – ділиться пані Ольга.

У Ковелі на художню гімнастику ходить майже сто дівчаток від чотирьох років. Є одна професійна група. Ці діти готуються до змагань і виступів, тренуючись не менше п’яти годин на тиждень. Є групи початківців, які займаються удвічі менше.

Серед тих, хто працює з юними ковельчанками — Ганна Войнаровська. Вона єдина на Волині майстер спорту міжнародного класу, навчалася у знаменитій київській школі Дерюгіних, була учасником олімпійського резерву, засновниця СК «Спорт-Естет».

Як написав міський голова на своїй сторінці, після того як побував на змаганнях: “Кожен вид спорту, безумовно, має своїх прихильників. І завжди є люди, чий ентузіазм, відданість справі та професіоналізм спроможні дати результат навіть за найменшої підтримки влади. Наше ж завдання — знайти цих людей і по можливості — якщо не допомогти, то, принаймні, не заважати їм реалізуватися.

Спасибі всім, хто примножує спортивну славу Ковеля, виховує в своїх учнях спортивний характер і волю до перемоги!»

Наш кор.

Фото міськради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (306) - 85.7%
Пізно (13) - 3.6%
Яка різниця? (8) - 2.2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (16) - 4.5%
Мені байдуже (13) - 3.6%