Піймали удачу

Піймали удачу


Святкова лотерея від «Волинської газети» ощасливила Голоби.

Навіть голобські поштарки були приємно вражені, з яким азартом їхні земляки долучилися до розіграшу призів від «Волинської газети».

Із самого початку більшість мешканців приходили до відділення зв’язку для питань насущних: оплата газу чи отримання платежів. Але забачивши журналістський десант, жоден голобчанин не обділив увагою стола з подарунками.

Варто було людям дізнаватися, що якийсь із презентів через хвилину може стати їхнім, охоче виписували «Волинську газету» на наступний рік і тут же тягнули щасливий квиток.

Одній жіночці так сподобалися ємності для зберігання круп, що вона двічі присилала свого сина для перевірки (чи посуд на місці), ще двічі приходила сама (щоби переконатися, чи ємності скляні, як закручуються та скільки гречки вміщають) і під завершення таки передплатила «Волинську газету», спакувала до сумки омріяний  приз та пообіцяла: «Якщо таких іще привезете, то знову прийду на передплату».

Втім, після Різдва «Волинська газета» може приїхати до Голобів із не менш приємною місією – вручення побутової техніки чи навіть путівки в санаторій «Лісова пісня». Тож чимало передплатників на прощання запитували: «А коли-то великий розіграш буде?». Запитували, бо переконалися: у «Волинській газеті» все по-чесному хто грає, той і виграє!

Оксана БУБЕНЩИКОВА.

Фото автора.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (595) - 86.2%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%