Турійський аукціон

Турійський аукціон


У Турійському р-ні мають гарну традицію: щороку там організовують благодійний аукціон, куди запрошують перших осіб району, керівників підприємств, установ, депутатів – усіх, хто може поділитися коштами задля потреб громади.

Із року в рік захід набуває все більшої популярності, і його організаторам вдається зібрати значні суми. На ці кошти 2012-го відремонтували приміщення дитячої музичної школи, 2013-го – частину дитячого відділення районної лікарні. А цьогоріч прийняли рішення гроші спрямувати на  теплий одяг для учасників АТО.

Відтак днями в Турійську відбувся третій доброчинний фестиваль. Як інформує прес-служба, участь у ньому взяв і голова облдержадміністрації Володимир Гунчик: «Нині чимало свідомих українців намагаються допомогти тим, хто перебуває в зоні АТО й ціною власного життя боронить цілісність держави, її майбутнє й безпеку цілого народу. Жителі Турійського краю вносять свою лепту в таку справу. І цього не можна не відзначити. Дуже важливо в такий непростий для держави час не опускати руки, а навпаки консолідувати зусилля».

Володимир Петрович подякував організаторам за хорошу креативну ідею, а мешканцям Турійщини – за небайдужість. Зазначив також, що силами району на придбання спорядження для тих земляків, які захищають цілісність України на Сході, вже зібрано мільйон гривень.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (595) - 86.2%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%