«Заспокойся! Не психуй!»

«Заспокойся! Не психуй!»


Відео з таким хештегом заполонило Інтернет. А почалося все з трирічного хлопчика Назара з Волині. Ролик, де він розсипав борошно, а потім почав заспокоювати маму, поширила в тік-тоці подруга родини. Відео стало вірусним і за кілька тижнів набрало 8 мільйонів переглядів!


Тата мапюка мобілізований і служить в ЗСУ. Торж мамі доводиться бути і за маму, і за тату. А Назарко підростає, намагається мамі допомогти у всьому. Тож вона коли вона взялася за млинці, він узявся за борошно… І розсипав його по всій кухні!


Замурзаного Назара та кухню в борошні жінка зняла на відео для чоловіка, який зараз на фронті. А ще надіслала подрузі, та показала своїй доньці, а дівчина поширила його в Інтернеті. І – почалося! Понад 8 млн переглядів за кілька днів і тисячі коментарів.


За словами дописувачів – ці кадри для них як заспокійливе. Навіть відомий майстер впливу на свідомість громадян Олексій Арестович, який славиться своїми заспокоюванями, поширив це відео на своїй сторінці, підписав коротко:


«А ось і зміна».


«Що Назар здобуде таку славу його родина і не сподівалися. Тепер, сміються, словами хлопця, заспокоюють і себе, і родичів. Назарко ж не обіцяє припинити бешкетувати, але все тепер може обіграти фірмовим: «Заспокойся! Не психуй! Не плач!», – пише ТСН.


А от як тато Назарка відреагував на таку популярність сина, наразі невідомо.


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото ТСН: славетний Назарко.

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (582) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%