Цікава ідея

Цікава ідея


У Рожищі затіяли змагання для вихованців недільних шкіл. Таким чином довели: досягає успіху у вихованні той, хто дає своїм учням не тільки духовні орієнтири, а й турбується про їхнє здоров’я.

У спортивних змаганнях для учнів недільних шкіл узяли участь понад 60 дітей із району! А почали – з молитви! Після молебню благочинний Рожищенської округи протоієрей Петро Іваничко привітав учасників та благословив. Побажали успіхів юним спортсменам  заступник голови райдержадміністрації Антоніна Клімчук та працівники сектору у справах молоді та спорту, які передали призи для вручення переможцям. Після вітальних слів волонтерський колектив Недільної школи с. Топільне виконав декілька пісень духовно-патріотичного характеру.

А далі – футбол та настільний теніс… Футбольні команди жеребом отримали суперників і відразу ж кинулися у боротьбу. Тенісисти змагалися на базі школи №1. Учасників розділили за статтю, було визначено кращих. Серед хлопців переміг паламар Свято-Михайлівського храму м. Рожище, а з-поміж дівчат – вихованка недільної школи с. Топільне. Команда з Топільного здобула перемогу й у футбольному турнірі.

Наш кор.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (595) - 86.2%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%