У Луцьку розкажуть про видатного польського письменника з українським корінням

У Луцьку розкажуть про видатного польського письменника з українським корінням

У понеділок, 3 жовтня відбудеться захід «Малі міста: розмова про Корнеля Філіповича». Організовує подію міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» за підтримки  Генерального  консульства Республіка Польща в Луцьку.

Тернопільський поет, видавець і перекладач Юрій Завадський завітає до Луцька та поспілкується у форматі включення з польською письменницею, літературною критикинею та журналісткою Юстиною Соболевською. Розмова відбудеться 3 жовтня, о 18:30 в Grand Central (4 п. РЦ «Промінь»).

Темою для спілкування стане мікросерія книжок (видавництво «Крок»), присвячена польському письменнику українського походження Корнелю Філіповичу.

Класика польської літератури Корнеля Філіповича називають королем малих жанрів. Він народився в Тернополі та, на думку тих, хто його знав, заслуговував на Нобелівську премію. Наприкінці Першої світової війни вся його родина переїхала на захід і з 1923 року мешкала в Цешині. Він належав до групи молодих цешинських письменників, що діяли під керівництвом Юліана Пшибося. Він автор 40 книг, відомий головно своїми короткими літературними формами.

До мікросерії видань українською, присвячених цьому письменнику, входять дві книги його творів у перекладі Юрія Матевощука, а також біографічна книга Юстини Соболевської «Мирон. Ілля. Корнель. Розповідь про Корнеля Філіповича».

До слова, два роки тому команда «Фронтери» знімала відео у рідному місті автора:

https://www.youtube.com/watch?v=NKmo219-20M

Лучан та гостей міста запрошують на літературний захід. Під час події можна буде задонатити кошти волонтерському штабу «Ангар» на закриття потреб ЗСУ.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%