«ДроваЄ»: онлайн-ресурс для продажу дров населенню

«ДроваЄ»: онлайн-ресурс для продажу дров населенню

На Житомирщині представили функціонал державного онлайн-ресурсу для продажу дров населенню «ДроваЄ». Скоро свою продукцію на платформі розмістять усі лісгоспи Держлісагентства.

Про це інформує пресслужба Волинського ОУЛМГ.

Офіційний запуск ресурсу – 15 жовтня.

Головні особливості веб-платформи «ДроваЄ»:

Для боротьби із тіньовим ринком – на одну фізичну особу встановлюється ліміт на покупку 15 м3 дров на опалювальний сезон.

Для уникнення зловживань і оптових закупівель – в магазині встановлена система авторизації користувачів *BankID НБУ.

Для моніторингу своєчасності відвантажень замовлень до клієнтів – розроблена 3-х рівнева система адміністрування (на рівні лісгосп/обласне управління/центральний апарат).

Для чіткого обліку покупців по всій країні – інтеграція із системою Електронного Обліку Деревини для перевірки вже здійснених покупок конкретним покупцем.

«Електронна дистанційна ідентифікація фізичних осіб з використанням Системи BankID НБУ відбувається шляхом передачі персональних даних такої особи від абонента ідентифікатора (банку, в якому відкрито рахунок користувача), до абонента надавача послуг, який надає послугу користувачу та є безпечною для користувачів. Тільки користувач (власник персональних даних) може ініціювати передачу цих даних від абонента ідентифікатора до абонента надавача послуг. Отже, ніхто, окрім вас, не може ініціювати цей процес! Інформація передається в зашифрованому вигляді відповідно до вимог законодавства України. (https://bank.gov.ua/ua/bank-id-nbu)”, – йдеться у дописі заступника Голови Держлісагентства Віктора Смаля.

Дар’я ОНІМОВА.

Фото лісівників.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%