Останній рейс збитого рейсу МН17 пройде через Волинь?

Останній рейс збитого рейсу МН17 пройде через Волинь?

Уламки літака «Boeing 777» авіакомпанії «Malaysia Airline», який 14 липня ц. р. під час виконання регулярного рейсу МН17 між нідерландським Амстердамом та малайзійським містом Куала-Лумпур був збитий засобами протиповітряної оборони, що потрапили до рук сепаратистів або російських регулярних військ, остаточно зібрані на місці падіння авіалайнера біля с. Грабове Донецької обл. (в районі м. Шахтарськ).  


Наприкінці минулого тижня з контрольованого терористами району залізничним транспортом вони доставлені в Харків, звідки будуть перевезені в Нідерланди. Як з’ясувалося, жодна залізнична компанія не захотіла доставляти цей специфічний вантаж своїми потягами, тому вирішено, що його завезуть у Західну Європу вантажівками.

Всього знадобиться мінімум 16 великотонажних транспортних засобів, які транзитом через Київ у супроводі спецавтомобілів ДАІ попрямують у бік українсько-польського кордону вже в перших числах грудня. Маршрут пересування колони не розголошується, хоча з великим відсотком імовірності можна спрогнозувати: уламки нещасного літака «Boeing 777» будуть везти найкоротшим шляхом. А це означає, що через Волинь: або напряму з Києва на Ковель та Ягодин, або через Житомир, Рівне, Луцьк, усе той же ж Ковель та Ягодин.

Останки ж загиблого на борту екіпажу та пасажирів (всього жертвами підступного пострілу ракетою системи «земля»-«повітря» на борту рейсу МН17 стало 298 мирних громадян із різних країн світу) виявлені та відправлені для ідентифікації в Нідерланди дещо раніше.

Варто пригадати й те, що сепаратисти та російські найманці, які першими прибули на місце катастрофи, організували масове мародерство, в результаті чого вже мертві жертви з малайзійського авіалайнера обкрадалися: не гребували не тільки чужою косметикою, але й коштами з банківських карток…

Кремль досі заперечує свою причетність до цього злочину та безуспішно намагається перекласти провину за трагедію на українське військо, котре вже давно не має в своєму розпорядження комплексів «Бук», здатних знищувати повітряні цілі на висоті від 5 до 10 км. 

Роман УСТИМЧУК.
На фото агенції «REUTERS»: понівечену кабіну пілотів вантажать для транспортування в Нідерланди.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%