У Володимирі планують виділити землю під кладовище

У Володимирі планують виділити землю під кладовище

Однією з нагальних проблем у місті Володимирі є те, що теперішнє кладовище уже вичерпує свої ресурси. Нагадаємо, що попередньо велись переговори з Міністерством оборони щодо передачі для цих цілей земельної ділянки біля траси Н-22 (на повороті до села Ворчин), проте через воєнний стан переговори призупинено.

Про це інформує Володимирська міська рада.

Через те, що проблема вимагає якомога швидшого розв’язання, було знайдено альтернативу даній ділянці на вулиці Володимира Великого.

Територія площею 48 гектарів перебуває у користуванні птахофабрики на умовах оренди земельної ділянки комунальної власності. Саме на цій території можливо відвести місце під кладовище на тривалий термін, тож під час внесення змін до Генерального плану міста ділянка запроєктована як нове місце під цвинтар.

«Повідомляємо, що усі санітарно-захисні зони, які виникають у разі влаштування кладовища не будуть створювати перешкоди в розбудові присутніх житлових масивів в районі вулиці Лотоцького.

Після позитивного висновку експертизи дане питання буде винесене на розгляд сесії Володимирської міської ради.

Просимо також жителів громади висловити щодо цього свої думки та пропозиції, надіславши їх на електронну адресу управління містобудування, архітектури та комунальних ресурсів vol.arch@ukr.net», - йдеться у повідомленні.

Наш кор.

Фото міськради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%