Прикордонне село попрощалося з Героєм

Прикордонне село попрощалося з Героєм


У с. Дубечне Ковельського р-ну, що є центром однойменної громади на Старовижівщині, провели в останню путь вбитого кремлівськими головорізами на фронті захисника України Віктора Гурського.  


Напередодні голова Старовижівської громади Василь Камінський закликав земляків гідно зустріти труну з прахом військовослужбовця, яку доставили з м. Ковеля до смт Стара Вижівка, а звідти – в рідне село. Поховали Героя, 1985 р. н., 30 жовтня в рідному селі. Про це написали на сторінці Свято-Покровського храму с. Дубечне, який досі належить до російської православної церкви в Україні (УПЦ МП):


«Відбулось поховання мужнього сина України. Того, хто віддав найдорожче, що мав, − власне життя! Герої не вмирають! Герої живуть в нашій пам'яті та в наших серцях».


Провести в останню путь солдата прийшло духовенство, односельчани, бойові побратими та інші військовослужбовці. Всі дороги в селі, кудою рухався траурний кортеж, були всіяні квітами, люди ставали навколішки…


У Дубечненській громаді оголошено жалобу до 1 листопада ц. р. включно. Село розташоване неподалік білорашистсько-українського кордону.


Світлана КОМА.

На фото авторки: прощання з полеглим на Сході Героєм.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%