Twitter стане платним. А інші?

Twitter стане платним. А інші?


Новий власник Twitter Ілон Маск поставив співробітникам ультиматум: вкластися в термін введення платної верифікації в Twitter або бути готовими до звільнення.


Про це пише The Verge із посиланням на джерела. Відтак, період «безплатного сиру» в мишоловці Інтернету завершується.


Директива полягає в тому, щоб змінити Twitter Blue, необов'язкову підписку вартістю 4,99 доларів на місяць, яка розблоковує додаткові функції, на більш дорогу підписку, яка також перевіряє користувачів, пише видання з посиланням на співрозмовників.


Наразі Twitter планує стягувати 19,99 доларів за нову підписку Twitter Blue.


«Згідно з поточним планом, у перевірених користувачів буде 90 днів, щоб підписатися або втратити свою синю галочку. Співробітникам, які працюють над проєктом, в неділю повідомили, що вони повинні вкластися в термін до 7 листопада, щоб запустити цю функцію, інакше вони будуть звільнені», – йдеться у статті, яку цитує «Економічна правда».


Ілон Маск ясно дав зрозуміти в місяці, що передували придбанню соцмережі, що він хоче переглянути те, як Twitter перевіряє облікові записи і працює з ботами. У 30 жовтня він написав:


«Весь процес перевірки зараз модернізується».


Підписка Twitter Blue була широко запущена майже рік тому як спосіб перегляду статей без реклами від деяких видавців і внесення інших налаштувань в додаток, таких як інший колір іконки на головному екрані.


Відтак, період «безплатного сиру» в мишоловці Інтернету завершується. І після Twitter епоха платного користування соцмереж пошириться на інші. І рано чи пізно вона осягне і інформаційні сайти, в тому числі на Волині.


Світлана КОМА.

Фото ілюстративне.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%