Напад бобра

Напад бобра

Мешканка с. Навіз Рожищенського р-ну Олена Полячук поралася по господарству на власному повір’ї, як неочікувано на жінку скочив… бобер.

Як тварина опинилася біля сільської оселі – невідомо. Однак Олені Семенівні довелося пережити не лише справжній шок: у тяжкому стані вона втрапила до лікарні зі рваною раною стегна. З огляду на те, що за кілька хвилин бобер здатен перегризти стовбур дерева, можна уявити, яким страшним виявився укус тварини. Зараз жінка перебуває вдома, однак усе ще продовжує лікування. А бобра у момент нападу вдалося забити. Ветеринари забрали його на експертизу. 
Випадок шокував усе село. Подібних історій тут не пам’ятають. Однак те, що бобрів на волинських водоймах розвелося чималенько, – очевидно. Як бачимо, тварина може бути небезпечною. До речі, за повідомленнями білоруської газети «Вечерний Брест», нещодавно від укусу бобра помер мешканець Бреста. Так трагічно закінчилася спроба сфотографуватися з твариною, яку мисливці побачили біля ставка. Довезти до лікарні потерпілого не вдалося. Він помер від великої втрати крові: бобер перекусив білорусу стегно.
Олена ЛІВІЦЬКА. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%