Наступ із Білорусі: бути чи не бути?

Наступ із Білорусі: бути чи не бути?

Наступ із боку Білорусі на Україну може розпочатися приблизно 15 грудня ц. р. До того часу росія збирається перекинути в РБ до 90 тис. своїх солдатів. Але чи відбудеться вторгнення, а якщо так, то чим воно для ворога завершиться?


Боєць Збройних Сил України і відомий блоґер Кирило Сазонов з невідомих причин вирішив полякати українців, особливо мешканців північних областей – Волинської, Рівненської, Житомирської і Київської.


Він навіть назвав приблизну дату нападу з боку Білорусі:


«До 5 грудня заведуть основну масу, постійно їх тримати під дахами та годувати – те ще навантаження на інфраструктуру. Доукомплектування, формування та поточні питання – щонайбільше 10 днів. Це теж із їхньої програми. Тож із 15 грудня можуть поперти до нас. Наші аналітики припускають, що трохи згодом. З огляду на любов сусідів псувати свята – на католицьке Різдво чи Новий рік. Подивимося».


Водночас Кирило Сазонов наголошує, що Українські захисники готові до цього. Мало того, чекають із нетерпінням. А от у Білорусі дуже нервують із цього приводу.


«До питання нашої готовності. Друзі, якщо наша розвідка дозволяє мені це публікувати, а я щоразу питаю дозвіл, розумієте рівень поінформованості Генштабу? Усі чудово все знають. Всі готові. Деякі військові нявкають від нетерпіння. Не дарма їх котиками називають. Ну а в Мінську дуже нервують. Побоюються, що наші відіб'ють їхній наступ і поженуть не до кордонів України, а далі», – зазначив Кирило Сазонов, на якого посилається сайт «Обозреватель».


Проте він зазначив, що регулярних військ на північному напрямку буде 60 тис., а всі інші – російські мобілізовані та білоруська армія. Остання, за словами Кирила Сазонова, за досвідом та підготовкою рівняється з тими ж мобілізованими рф.


Раніше в Генштабі ЗСУ повідомили: в разі наступу окупантів із Білорусі від моменту перетину окупантами державного кордону розпочнеться масоване вогневе ураження ворога. Відомо, що прикордоння посилюється додатковими силами та засобами захисників України.


Також у головному військовому органі з планування оборони держави закликали білорусів і росіян здаватися в полон до українців, щоб зберегти своє життя.


Кирило Сазонов також припускає, що після відбиття наступу бойові дії можуть перекинутися на територію противника аж до столиці країни – Мінська.


Наш кор.

На фото Агенції «Associated Press»: білоруський десантник на навчаннях.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (306) - 85.7%
Пізно (13) - 3.6%
Яка різниця? (8) - 2.2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (16) - 4.5%
Мені байдуже (13) - 3.6%