лукашенковські холуї біснуються, білоруси борються

лукашенковські холуї біснуються, білоруси борються


Депутат «палати представників» «парламенту» Білорусі, член постійної комісії з освіти та культури сєрґєй клішевіч вважає, що патріотизм найкраще виховує лопата. А очільник «Слідчого комітету» дмітрій ґора шукає «націоналістів», які хочуть повалити режим аляксандра лукашенкі.


«Треба подумати, що ми закладаємо, окрім фінансів, ідеологію роботи з IT-сектором. Чи в курсі той айтішник про свого прадіда, прабабуся, який воював, теж звільняв на фронті і давав йому можливість займатися цим IT-бізнесом? Чи в курсі він про Хатину, що будується? Можливо, треба було б їх, може, не на постійній основі, але періодично відривати від комп'ютера та везти до Хатині, щоб вони там попрацювали лопатою на цьому об'єкті разом із нашими комсомольцями. Щоб вони перейнялися ще й духовними питаннями, не лише комп'ютерами».


Слід нагадати, що Хатинь у Білорусі є символу злочинів гітлерівців проти мирного населення. Власне, по Україні внаслідок бандитських дій рашистів є новітні аналоги Хатині – Буча, Гостомель, Ізюм, Херсон… Кров безневинних людей залишилася скрізь, де побував путінський чобіт говорізів армії рф, яка зараз масово знову прибула в Білорусь.


Крім неадекватного сєрґєя клішевіча, в Мінську існує і глава Слідчого комітету рб дмітрій гора.


Як зазначає портал «Белсат», цей лукашенковський кат розповів про те, що нібито фіксують спроби залучити білорусів до «нацистських формувань» в Україні. За його словами, Слідчий комітет займає своє місце в системі забезпечення національної безпеки та «працює над запобіганням та локалізацією різних загроз».


За логікою голови СК, учасники «нацистських формувань» готуються до «силового захоплення влади та кровопролиття на нашій землі».


А тим часом прості білоруси як можуть чинять спротив доморощеному дуче та кремлівському тиранові. У м. Рєчиця цими днями засудили 40-річного місцевого жителя, який красномовно показав середнього пальця колоні рашистських військових. За це відправили за ґрати на 15 діб…


Світлана КОМА.

На фото порталу «Варта»: патріотичний білорус та рашистські КамАЗи.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (306) - 85.7%
Пізно (13) - 3.6%
Яка різниця? (8) - 2.2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (16) - 4.5%
Мені байдуже (13) - 3.6%