Міхеїла Саакашвілі отруїли в Грузії рашистським «Новічком»?!

Міхеїла Саакашвілі отруїли в Грузії рашистським «Новічком»?!


Адвокат колишнього Президента Грузії, громадянина України Михеїла Саакашвілі заявив про отримання результатів експертизи. Що вони підтверджують? І чи приїде ще колись бранець Кремля на Волинь, як у «старі добрі часи»?


Портал «Європейська правда» із посиланням на ІА «Новини. Грузія» 20 листопада повідомляє:


«Усі хвороби, які є у Міхеїла Саакашвілі, усі симптоми можуть бути викликані цим отруєнням. Він сам давно підозрював, що його отруїли, інакше його хвороби так не розвивались би».


Про це заявив адвокат Валерій Гелбахіані


За його словами, результати експертизи опублікують через два дні, а на даному етапі він може сказати лише про те, що у висновку є перелік виявлених в організмі опального громадянина України отруйних речовин. Матір Міхеїла СаакашвіліГіулі Аласанія – сказала, що йдеться про підвищений вміст важких металів: ртуті, барію, талію. 


Адвокат додав, що потрібні також додаткові дослідження для встановлення часу, коли могло статися отруєння: чи це було ще у в’язниці, чи після переведення у клініку «Вівамед», де Міхєеїл Саакашвілі перебуває останні кілька місяців. 


У Пенітенціарній службі Грузії прокоментували заяву адвоката і матері експрезидента Михеїла Саакашвілі про те, що його могли отруїти після арешту і свідченням цього є результати експертизи.


У службі з виконання покарань наголосили, що не отримували ні від кого офіційних документів, які би підтверджували заяви про можливе отруєння Міхеїла Саакашвілі під час перебування під вартою. 


«Міхеїл Саакашвілі перебуває під медичним наглядом у лікарні, вживають необхідних медичних заходів. Для запобігання дезінформації, закликаємо усіх утриматися від поширення неперевіреної та необгрунтованої інформації».


Щодо Міхеїла Саакашвілі, то він народився 21 грудня 1967 р. у м. Тбілісі. Етнічний грузин. У 1992 р. закінчив Факультет міжнародний відносин Київського держуніверситету імені Тараса Шевченка, де навчався і товаришував із екс-президентом України Петром Порошенком. Строкову службу (призваний, як і інші студенти після 1 курсу на 2 роки, – ред.) проходив у Прикордонних військах на українському Закарпатті. У 2004-2013 рр. двічі обирався Президентом Грузії. Після перемоги проросійських реваншистських сил олігарха Бідзіни Іванішвілі був позбавлений грузинського громадянства, емігрував в Україну, де в 2015-2016 рр. був головою Одеської облдержадміністрації.


Через гострий конфлікт ізкорумпованим оточенням тодішнього Глави держави потрапив в опалу, Петро Порошенко безпідставно позбавив його українського громадянства (відновлене відповідним Указом Володимира Зеленського, – ред.) та протиправно вивезений у Польщу, звідки повернувся, прорвавши кордон з допомогою однодумців. Знову депортований у РП…


Як опозиціонер до влади Петра Порошенка мінімум двічі бував на Волині, де збирав цілі майдани прихильників.


Після перемоги Володимира Зеленського очолив Національну раду реформ, але несподівано для багатьох нелегально спробував повернутися в Грузію, де 1 жовтня 2021 р. був заарештований. Із тих пір перебуває в неволі, незважаючи на неодноразові заклики України екстрадувати нашого громадянина. Вважає себе особистим ворогом кремлівського диктатора владіміра путіна, адже в серпні 2008 р. очолював Грузію під час збройної агресії москви на цю кавказьку республіку.


Прихильників експрезидента закликають цього тижня виходити на протест не лише в Грузії з вимогою переведення його на лікування за кордон. Бо всі симптоми отруєння нагадують «Новічок», яким владімір путін убиває кожного неугодного.


Роман УСТИМЧУК.

На фото «Першого каналу соціальних новин»: Міхеїл Саакашвілі на Театральному майдані м. Луцька, 5 жовтня 2017 р.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%