Укрпошта продовжує працювати

Укрпошта продовжує працювати

Попри відключення світла через масовані обстріли, відділення Укрпошти продовжують роботу в усіх областях, крім Луганської.  

Про це інформує пресслужба АТ Укрпошта. 

“Третина відділень працює в автоматизованому режимі, решта – в неавтоматизованому, поки не відновиться стабільне електропостачання. З огляду на це просимо клієнтів розраховуватися готівкою – через проблеми зі зв’язком не всі термінали можуть працювати”, - йдеться в повідомленні. 

Для зручності клієнтів працюють чат-боти Укрпошти, де можна перевірити статус відправлень. Також можна скористатися іншими онлайн-сервісами Укрпошти: мобільним застосунком чи особистим кабінетом. 

“Для зручності просимо клієнтів оформлювати відправлення в особистому кабінеті чи мобільному застосунку та приносити їх до найближчого працюючого відділення тільки для того, щоб віддати”, - наголошують в Укрпошті. 

24 листопада працює  6261 стаціонарне та пересувне відділення Укрпошти. Зокрема, у Волинській області 124 стаціонарних та 97 пересувних. 

“Звертаємо увагу, що через проблеми зі зв’язком інформація на сайті щодо роботи відділень може бути не актуальною. Приносимо вибачення за незручності, ми працюємо над стабілізацією ситуації. Про зміни в роботі ми будемо повідомляти на нашому сайті та на офіційних сторінках Укрпошти в соцмережах. 

Бережіть себе та рідних, вірте в ЗСУ та зберігайте спокій!”, - повідомляють в пресслужбі. 

Дар'я ОНІМОВА. 

Фото АТ Укрпошта. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%