Волинська частина «варшавки» стала безпечнішою

Волинська частина «варшавки» стала безпечнішою

На міжнародному автошляху М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м. Люблін) завершено роботи з влаштування бар’єрного огородження на ділянці, що пролягає між селами Довгоноси та Старі Кошари Ковельського району. На узбіччях та розділювальній смузі встановлено понад 4,1 кілометри металевого оцинкованого бар’єрного огородження. 

Про це інформує Служба автомобільних доріг у Волинській області. 

Виконавець – підрядне підприємство ТОВ «ТБД». 

Нагадаємо, що цю 3-кілометрову ділянку дороги М-07 минулоріч розширили у рамках реконструкції. Зокрема, прокладали новий проїзд – провели підготовчі роботи, звели земляне полотно, влаштували тришарову основу та три шари асфальтобетону.  

Також відновили існуючий проїзд. Стару дорогу розширили з 9 до 11 метрів та вкрили трьома шарами асфальтобетону, нанесли тимчасову дорожню розмітку. 

Цьогоріч на цій ділянці автошляху провели роботи з організації дорожнього руху – встановили дорожні знаки та нанесли дорожню розмітку, а наприкінці червня новозбудованим лівим проїздом відкрили рух. 

Ця ділянка автошляху М-07 реконструйована підрядним підприємством ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс». 

“За теперішніх реалій не можна переоцінити важливість цього міжнародного автошляху як для Волинської області, так і для країни в цілому. Тому прикладаємо максимум зусиль задля забезпечення безпечних умов руху та підвищення пропускної спроможності цієї транспортної артерії. 

На сьогодні на автодорозі М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м. Люблін) проходять ремонтні роботи ще на двох об’єктах: 

відновлюємо дорожнє покриття на майже 2-кілометровому відтинку перед пунктом пропуску «Ягодин»; 

влаштовуємо 24 кілометри укріпленого правого узбіччя завширшки понад 2 метри на ділянці Ковель – ПП «Ягодин»”, - йдеться в повідомленні.  

Наявність широкого узбіччя вздовж М-07, яку нині без перебільшення можна назвати «дорогою життя», дозволить зняти проблему зі стоянкою вантажівок у випадку утворення черг до кордону, а також під час складних погодних умов зимового періоду, що, своєю чергою, усунене загрозу безпеці руху для іншого транспорту, що мало місце кілька місяців тому. 

Дар'я ОНІМОВА. 

Фото Служби автомобільних доріг. 

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (595) - 86.2%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%