У Луцьку читатимуть «Вірші до і після»

У Луцьку читатимуть «Вірші до і після»

У суботу, 3 грудня, в Луцьку відбудеться поетичний вечір київсько-луцьких поетів ПавлаКоробчука і Олександра Шуміліна «Вірші до і після».  

Захід проводить команда Міжнародного літературного фестивалю «Фронтера» завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку USAID. 

«Ми не обіцяємо, що на цьому вечорі ви отримаєте відповіді на якісь запитання. Радше навпаки: зайдете з відповідями, а вийдете із запитаннями. Бо це буде вечір направду доброї поезії. І ми щосили постараємося зробити його світлим і теплим», - зазначають організатори. 

Поетичний вечір Павла Коробчука та Олександра Шуміліна відбудеться у Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олени Пчілки (вул. Шопена, 11) у суботу, 3 грудня, о 16 годині. 

Вхід вільний. Кількість місць — обмежена, тому необхідно зареєструватися за посиланням: 

https://cutt.ly/w1QvvMO 

Рідні міста — завжди трохи з власницькими амбіціями до своїх вихідців. Люблять їх ніжною любов'ю, але часом забагато про них знають. Це ДО. 

Чужі міста, які стають своїми, — які вони? Як проростають і зростаються корінням із тими, попередніми? Що роблять із людьми та їхніми текстами? Це ПІСЛЯ. 

А ще війна, яка розрубала на ДО і ПІСЛЯ все, навіть вірші, навіть ті, у яких немає слова «війна». 

Олександр Шумілін — поет, журналіст. Автор збірки «Просте складне». Недавно Олександр уп'яте став лауреатом премії «Смолоскип». Першу книжку віршів видав кілька років тому як результат перемоги в конкурсі «Гранослов». Учасник численних літературних фестивалів. 

Народився й виріс у Луцьку, згодом перебрався до Києва. Має педагогічну й філософську освіту. Працює журналістом і редактором в «Українській правді». 

Павло Коробчук — письменник, музикант, журналіст, літературний критик. Автор романів «Ключові клапани» й «Море для шульги», поетичних книг «Хвоя», «Цілодобово», «Динозавр», «Мерехтіло», «Натщенебо», «Кайфологія», книги оповідань «Священна книга гоповідань». 

Лауреат численних літературних премій і стипендій. Переможець двадцяти літературних слемів. Член Українського ПЕН. Народився в Луцьку, згодом переїхав у Київ. Працює у сфері журналістики, SMM, digital. 

Організатор вечора — «Фронтера». Подія відбудеться в рамках роботи Літературної мережі проєкту «Підтримка внутрішнього культурного діалогу в Україні», за ініціативи Міжнародної літературної корпорації MeridianCzernowitz. Проведення цього проєкту стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку USAID. 

Наш кор. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (404) - 87.1%
Пізно (15) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 4.3%
Мені байдуже (16) - 3.4%