«Наші» кремлівської закваски

«Наші» кремлівської закваски


Рашистька п'ята колона тане, як роса на сонці. Після віктора медведчука і опезежестів, кірілловських попів і монахинь, дійшла черга і до медіамагната євгена мураєва, який ніколи не приховував своєї відданості московським сатрапам.


Співробітники Служби безпеки України провели серію обшуків у керівника забороненої проросійської партії «Наші» євгена мураєва.


ПресслужбаСБУ повідомила, що 30 листопада в результаті слідчо-оперативних дій вилучено готівку, в тому числі в російських рублях, зброю, комп’ютерну техніку та мобільні телефони, а також інші матеріали.


«Заходи відбувалися за місцями проживання та в офісах самого євгена мураєва і його рідні, а також у його найближчих соратників. Все це – в рамках кримінального провадження за підозрою в державній зраді», – повідомили в спецслужбі.


Наразі євген мураєв переховується від слідства і правосуддя за кордоном.


Попри це співробітники СБУ ініціювали проведення незалежних експертиз висловлювань політика, – зазначають у спецслужбі:


«Їхні висновки свідчать про наявність у цого діях ознак злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України (державна зарада). А саме – в контексті завдання шкоди інформаційній безпеці України».


Слід зазначити, що осередки «Наших» були зафіксовані і на Волині, де за брудні гроші ненаситні на зиск «бізнесмени» на білбордах розвішували по містах та селах путінсько-мураєвську «рекламу».


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото пресслужби СБУ: вилучена в мураєвських поплічників зброя.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (404) - 87.1%
Пізно (15) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 4.3%
Мені байдуже (16) - 3.4%