Куди веде вулиця кузнєцова?

Куди веде вулиця кузнєцова?

У м. Ківерці на поточний ремонт вул. кузнєцова витратили 53 тис. грн. Вулиця стала світлішою, але веде вона в темряву тоталітарного червоного минулого…


На сайті Ківерцівської міськради ще 5 років  тому бравурно відрапортували:


«Завершились роботи по поточному ремонту освітлення вулиці кузнєцова в межах виконання Програми будівництва, капітального ремонту та поточного ремонту системи зовнішнього освітлення міста Ківерці на 2017 рік від 30.12.2016 року №15/13».


І все б нічого, радіти за людей та тішитися за водіїв, якби не одне, дуже вагоме «але». ніколай кузнєцов у роки Другої світової війни був бойовиком-розвідником спецзагону нквд ссср, який під видом німецького офіцера пауля зіберта не лише вбивав високопоставлених гітлерівців, але й здійснював пропокації проти українців, у результаті чого нацисти сотнями розстрілювали симпатиків ОУН і просто патріотів.


Та й урочище Лопатень, що між с. Журавичі та Берестяне, зажило тоді сумної «слави»: ніколає мєдвєдєв і його поплічники окопалися в лісовій гущавині, де безслідно зжникали всі місцеві жителі, хто туди мав необачність зайти чи за грибами, чи в пошуках теляти…


В радянські часи існування в колишньому райцентрі вулиці на честь сталінського головоріза, в принципі, було виправданим. Але в воєнний час періоду чергового рашистського вторгнення на нашу землю, в процесі масової декомунізації, як пояснити існування в усіх довідкових службах вул. ніколая кузнєцова в м. Ківерці?


І розташовані на ній такі шановані установи як районний суд, держлісгосп і навіть одна з релігійних організацій!


Це тим більш дивно, що міську владу очолює в минулому кадровий український офіцер-прикордонник


Світлана КОМА.

На фото авторки: вул. ніколая мєдвєдєва, 30 листопада 2022 року.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (404) - 87.1%
Пізно (15) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 4.3%
Мені байдуже (16) - 3.4%