За коментар – за грати!

За коментар – за грати!


Про мертвого лукашенковського міністра мзс уладзімера макєя або хороше, або – в тюрму!


«Главноє управлєніє по борьбе с організованной коррупциєй» мвд рб 30 листопада затримало першого чоловіка за образливий коментар про уладзімера макєя з приводу його смерті.


Як відомо, кілька днів тому, після зустрічі з Апостольським нунцієм (спецпредставником Папи Римського Франциска, – ред.) у м. Мінську скоропостижно врізав дуба один із найближчих поплічників диктатора аляксандра лукашенкі – міністр закордонних справ уладзімер макєй.


Поінформовані джерела говорять, що він міг стати жертвою фсб рф із застосуванням отрути «Новічок», аби за наказом владіміра путіна залякати білоруського самозванця та повністю поставити на коліна перед кремлем.

 

Правозахисники з посиланням на силовиків повідомляють, що в Білорусі лукашенвоські «ескадрони смерті» виявили понад 20 осіб, яких образив коментар про кінець уладзімера макєя.

 


«Також повідомляється, що за межами країни виявили близько 50 осіб, які писали образливі коментарі про померлого главу мзс. Силовики обіцяють їм «теплий прийом після повернення», – повідомила білоруська редакція «Радіо Свобода».


Чи є серед жертв лукашенковських карателів уродженці Волині, наразі невідомо. Але всім слід не забувати: одне необережне слово в соцмережах, і перший крок на нинішню територію Білорусі може бути початком довгих років у неволі…


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото білоруської редакції «Радіо Свобода»: біля труни Уладзімера макєя – солдати і рідня.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (404) - 87.1%
Пізно (15) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 4.3%
Мені байдуже (16) - 3.4%