Футбол – на зимових канікулах

Футбол – на зимових канікулах


Чемпіонат України серед клубів Першої ліги взяв паузу до весни. А луцька «Волинь», якої фактично не існує, може, хбереться хіба що до літа.


Осіння частина Першої ліги проходила у двох групах. Навесні також буде дві міні-ліги, але зі значними відмінностями. Група А буде вести боротьбу за путівки в УПЛ, а Група Б – за право залишитися в Першій лізі. Відновлення сезону заплановане на 8 квітня 2023 року, повідомляє пресслужба Професійної футбольної ліги.


Команди розподілили у дві групи, за підсумками осінніх матчів (по чотири найкращих – у Групу А). Щоправда, у весняній частині учасники збережуть лише ті очки, які набрали в матчах з командами, з якими і надалі будуть в одній лізі. Окрім того, календар сформують таким чином, що на другому етапі команди Групи А гратимуть лише з командами Групи Б у два кола.
Портал «Футбол 24» також деталізував, що в Групі А лідирує столична «Оболонь» і житомирське «Полісся», в яких по 16 очок, а от у львівських «Карпат», які тренує Андрій Тлумак і де велика кількість екс-«хрестоносців», лише 6 залікових пунктів.


У «групі смерті» – також 8 команд, найгірші показники в ФСК «Марцуполь», «Полтави» і «Гірника-Спорту».


За «воєнним регламентом», лідери підвищаться до рівня УПЛ, невдахи «вилетять» в Другу лігу, а такі клуби,я к луцька «Волинь» (добровільно в воєнний час припинили виступи і втратили тренерів та футболістів, – ред.) у сезоні 2023-2024 років гратимуть, як і раніше, в Першій лізі.


Правда, це за умови, якщо всім відомі таємничі «інвестори» виділять «хрестоносцям» хоча б мінімальне фінансування…


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото пресслужби ПФЛ: епізод матчу лідерів Першої ліги.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%