Під постріл гармати

Під постріл гармати

Свято Андрія Первозваного на «ВолиньЗерноПродукті» зустрічали залпами. Саме так відкрили тут благодійний фестиваль на підтримку бійців АТО, який відбувся за ініціативи генерального директора підприємства Євгена Дудки та благодійного фонду «Волинь 2014».  До участі долучилися представники полку «Азов», Добровольчого українського корпусу, військової частини А4559 з ремонту та відновлення бойової техніки, дислокованої неподалік с. Оржів Рівненського р-ну, роти патрульної служби міліції особливого призначення «Світязь», стрілецькі братчики, волонтери. А відвідувачів на околицю Луцька, де розташовані виробничі потужності підприємства, прибуло стільки, що всередину люди крокували ледь не цілими колонами, а на паркінгу відчувався дефіцит вільних місць.

Організатори добре подбали, аби свято було змістовним та запам’яталося надовго. Наприклад, на вході гості минали блокпост. Для тих, хто хотів повправлятися в бойовому мистецтві, було представлено різновиди сучасної та козацької зброї. Від охочих не було відбою.

Гендиректор «ВолиньЗерноПродукту» Євген Дудка, відкриваючи фестиваль, щиро радів згуртованості і патріотизму колективу компанії «Вілія», який, не вагаючись, взявся допомагати  й у ремонті бойової техніки у військовій частині біля Оржева, і безпосередньо на підприємстві. Євген Степанович висловив щире спасибі партнерам, котрі також долучилися до цієї благородної справи. Також виступили з подяками за підтримку та активну життєву позицію благодійному фонду «Волинь 2014» і безпосередньо «ВолиньЗерноПродукту» почесні гості – волонтер Олег Арсенюк із «Азова», заступник командира «Світязю» В’ячеслав Хомицький, заступник із виховної роботи в/ч А 4559 Ігор Красовський, а також мужні «кіборги» з ДУКу Сергій Дружинович та його побратими, святі отці. Хвилиною мовчання вшанували загиблих героїв…

– Завдяки активності керівництва «Вілії» нам вдалося налагодити плідну співпрацю. Півтора місяця працівники компанії, а саме автомобілісти, механіки, слюсарі, токарі, газоелектрозварювальники, пліч-о-пліч із нашими військовими в «Оржеві» відновили понад 30 одиниць автомобільної та бронетехніки, яка рушила в зону АТО, – розповів Ігор Красовський і вручив грамоти керівнику підприємства «Вілії» та робітникам за сумлінну працю. Також висловив сподівання на подальше співробітництво, бо лише в єдності – наша сила та перемога. А представник ДУКу вручив бойову відзнаку «кіборгів» – шеврон захисників донецького аеропорту – Євгенові Дудці за активну допомогу та підтримку бійців у зоні АТО.

– Кожен із нас робить задля перемоги все, що може, воює на своєму місці – хто з автоматом, хто за станком, хто за комп’ютером, але всі ми разом – сила, яку не здолати. Слава Україні! – висловив вдячність Євген Степанович.


– Фонд «Волинь 2014» об’єднав крупних бізнесменів, які й раніше допомагали армії. Серед них – Володимир Цибульський («СКФ Україна»), Ігор Чорнуха («Луцксантехмонтаж №536»), Андрій Турак («УгринівМолоко») та інші. Ініціаторами його створення стали генеральний директор «Модерн-Експо» Петро Пилипюк, «Волиньзернопродукту» Євген Дудка, «Камаз Агро» Олександр Адріанов, – розповів про діяльність фонду виконуючий обов’язки директора Володимир Кривович. – За 2,5 місяці існування на потреби нашої армії Фонд витратив 3,5 мільйона гривень. Стараємося підтримувати армію напряму, через польових командирів, а допомогу доставляти безпосередньо на передову, вручати з рук у руки нашим бійцям. Допомогли й нашій нинішній 14-й бригаді, раніше – 51-й, укомплектували обмундируванням «Світязь». Вирішуємо невідкладні проблеми й інших формувань, зокрема «Азова», «Айдара», ДУКа, сім’ям загиблих. Понад 70 тисяч виділили на реабілітацію наших воїнів, придбали медичне обладнання луцькому військовому госпіталю. Тобто допомога йде постійна, потужна і систематична, за всіма напрямками.


Петро Пилипюк подякував «ВолиньЗерноПродукту» за активну участь у роботі благодійного фонду «Волинь 2014». Бо це саме те підприємство, за словами Петра Павловича, де працюють сумлінні люди, які роблять посильний внесок в оборону країни.

…А на святі парувала польова кухня, смачно пахло козацьким кулішем, були і патріотичні коктейлі, і українські національні страви. Лунали народні пісні, звучали барабанні марші, гостей вітав Святий Миколай. Юні учасники гурту бойового гопака демонстрували взірці справжнього козацького гарту.

Отаман козацького стрілецького братства Володимир Перчук розповів, що братчики активно беруть участь у подіях на Сході: допомагають готувати бійців, воюють в «Азові» на передовій. Займаються волонтерською діяльністю: забезпечують своїх побратимів у зоні АТО всім необхідним спорядженням. Є вже, на превеликий жаль, і загиблі. Володимир Петрович демонструє уламки бойового оснащення сепаратистів, які привезли з передової: «градів», шматки протитанкових ракет «Фагот» і таке інше. Охочих подивитися вистачало, адже показане – це жалюгідні рештки спорядження, з яким ворог намагається протистояти героїчному військові нашої держави.

Варто відзначити: усі виручені під час фестивалю кошти також підуть на підтримку Української армії. Це стане ще одним вагомим внеском у нашу спільну перемогу.

Наталія КРИЖАНІВСЬКА.

Фото автора.
  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%