Іще одне життя солдата врятовано

Іще одне життя солдата врятовано


26-річний мешканець села Мирне Горохівського району Сергій Торчинський вважає себе щасливчиком, адже попри осколкове поранення, отримане на Саур-Могилі під час військової служби ще в серпні, нині він живий.

 


Днями молодший сержант Сергій  Торчинський повернувся з польського міста Краків, де лікарі приватної клініки Святого Рафаїла дістали осколок, який затримався в рані поблизу сонної артерії та загрожував його життю.

 

Таке повідомляють у прес-службі депутата Верховної Ради України Сергія Мартиняка.

В Україні оперувати військовослужбовця бралися кілька разів, спочатку у Запорізькому госпіталі, пізніше у Волинські обласній клінічній лікарні, однак ризикувати українські лікарі не взялися, бо обладнання, на якому можна було побачити точне розміщення осколка та витягнути його, не пошкодивши життєво важливих судин коло шиї, у наших лікарнях немає. Тому єдиним шансом отримати майбутнє без щоденного страху за власне життя, стало лікування за кордоном. Щасливий випадок звів Сергія з волонтерами Наталією Ариванюк та Наталію Боярин, які знайшли клініку в Польщі та розпочали збір коштів серед волинських доброчинців.

 

Збір коштів тривав недовго, оскільки майже одразу знайшлись меценати, які профінансували основну частину витрат. Нині осколок нейрохірурги забрали. Оперували пораненого військовослужбовця в клініці Кракова близько 2 годин і вже за 2 дні військовослужбовець зміг повернутися додому, маючи на шиї лише малопомітний шрам.

 

Варто зазначити, що оплатити дороговартісну операцію у Краківській клініці допоміг благодійний фонд Сергія Мартиняка «Європейський вектор», який перерахував на рахунок пораненого військовослужбовця 35 тисяч гривень, ще 4000 злотих на рахунок клініки надійшло особисто від народного депутата Сергія Мартиняка. Варто зазначити, що волонтерам вдалося зібрати більше коштів, ніж було витрачено, тому решту суми, а це – 30 тисяч гривень, використають на лікування Віталія Ванюшина, який перебуває у значно важчому стані та проходить реабілітацію у тій же клініці Святого Рафаїла в Кракові.

 


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (542) - 87.8%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%