Благодійна дитяча вистава

Благодійна дитяча вистава Запрошують лучан та гостей міста.
22 грудня о 18 годині у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка розпочнеться благодійна музична вистава «Снігова королева», мета якої – збір коштів на допомогу дітям-пацієнтам онкогематологічного відділення Волинської обласної дитячої лікарні.
Пориньте у новорічну казку разом з вихованцями Studio N.Zh., балетної студії «Жизель», художніми гімнастами з КЗ ДЮСШ №2, юними акробатами з ДЮСШ №1, учасниками ансамблю бального танцю «Феєрія» (ЗОШ №13, ЛЗШ №11-колегіум) та танцювальним колективом «ONEWAY» (Маяківський НВК «ЗОШ-інтернат, лінгвістичний ліцей»).
Перед виставою, о 17.00, розпочнеться благодійний ярмарок дитячих робіт. До участі в ярмарку запрошуються діти віком від 5 до 13 років. На ярмарку можна продати за фіксовану ціну (20 грн.) малюнки, аплікації, орігамі, вишивання, ліплення та будь-які інші поробки, виготовлені власноруч. Жодна дитяча робота не залишиться без уваги! Хай юний вік не стане на заваді бажанню допомогти!
Всі благодійні внески відвідувачів вистави та кошти від ярмарку будуть передані на потреби маленьких пацієнтів онкогематологічного відділення Волинської обласної дитячої лікарні.  
Прийдіть 22 грудня на свято дитячого таланту та доброти, залиште посильний внесок – і світ стане трошки кращим!
Організатори благодійної музичної вистави: Волинська обласна бібліотека для юнацтва, Studio N.Zh та громадська організація «СтопРак».
Для довідок:
ВОЮБ, Любов Фрадинська – 0332 723 995, 050 834 56 16;     
З організації ярмарку – Ольга Сухина,050 359 33 45

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%