Свинство по-київськи: дали – як украли!

Свинство по-київськи: дали – як украли!

За кулісами сцен, де «державні мужі» виступають з трибун та говорять про «підтримку» українського села та навіть із барського плеча кидають хліборобам якісь крихти підтримки, вже з 1 січня 2015 року Законом України буде заборонено селянам продавати на базарах молоко та сир домашнього виробництва, а також – свіжину!


Закон України «Про безпечність та якість харчових продуктів». Стаття 35. «Агропродовольчі ринки»:
 «1. Забороняється  реалізація  та обіг необробленого молока та сиру  домашнього  виробництва,  а  також  туш   або   частин   туш парнокопитних    та    інших    копитних   подвірного   забою   на
агропродовольчих ринках. (Частина  перша  статті  35 набирає чинності з 1 січня 2015 року згідно з пунктом 1 розділу XI цього Закону)».

Таким чином, буквально через 10 днів на волинських базарах кожен дядько, який продаватиме смалену соломою свіжину, буде злісним порушником чинного законодавства. А бабуся, яка пропонуватиме молодим мамам свіже молоко чи сир – ледь не «ворогом народу».

Чому ні старий міністр аграрного профілю, ні новопризначений, ані «антинародний» парламент попереднього скликання, ані нинішній «демократичний», не скасували цю антиселянську норму цієї заборони, до якої не додумувалися в Україні навіть гітлерівські окупанти, історія наразі замовчує. Але що до «Фінансового Майдану» може долучитися ще й майдан «Моолочний», то до цього, мабуть, уже недалеко…

Роман УСТИМЧУК.

На фото:  свиня за свого короткого життя не знала, що з її головою після загибелі можуть повестися по-свинськи…

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%