13 полеглих добровольців

13 полеглих добровольців

На превеликий жаль, досі відсутня нормативно-правова база, яка б остаточно врегулювала питання виплати матеріальної компенсації сім’ям загиблих бійців добровольчих батальйонів. Попри суспільний інтерес до питання, юридичні нюанси на рівні центральних органів влади так і не виписано.

Багато волинських сімей – в особі батька, сина чи чоловіка – втратили годувальника. Саме їм, як ніколи, потрібна фінансова допомога. Обласна влада робить усе можливе, щоб вирішити проблеми осиротілих родин власними силами. Зокрема з казни Волині виділено по 100 тис. грн кожній із родин. А таких на Волині – 13.

Захищаючи цілісність та незалежність держави, загинули бійці добровольчого полку «Азов» Андрій Снітко, Андрій Федчишин та Ігор Сливка, боєць «Донбасу» Володимир Пушкарчук та роти «Світязь» Володимир Іщук, добровольці Збройних сил України та айдарівці Ігор Філіпчук, Рустам Хамраєв, Сергій Шостак, Олег Михайлов, Сергій Климчук, Микола Королько, Олег Вишневський та Андрій Атаманчук.

На початку цього тижня голова облдержадміністрації Володимир Гунчик звернувся до працівників органів державної виконавчої влади та облради, а також до держслужбовців у районах та містах області з пропозицією перерахувати одноденний заробіток для потреб родин загиблих бійців добровольчих батальйонів.

Окрім того, частину коштів спрямують на лікування пораненому в зоні АТО волинянину Арсенові Боярчуку, який зараз перебуває у львівському госпіталі.

Прес-служба облдержадміністрації.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%